Kaspersky Anti-Virus do pobrania za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Kaspersky Anti-Virus do pobrania za darmo pełna wersja po polsku to dobry program antywirusowy, który zapewnia bezpieczeństwo komputera. Aplikacja gwarantuje ochronę w czasie rzeczywistym przed najnowszym szkodliwym oprogramowaniem i wirusami. Program wyposażony jest w mechanizm inteligentnego skanowania oraz częstych aktualizacji, dzięki czemu zapewnia proaktywną ochronę przed znanymi oraz nowymi zagrożeniami.

Dzięki Kaspersky Anti-Virus możesz korzystać i cieszyć się z niezawodnej ochrony, która nie spowolni pracy Twojego komputera. Dodatkowo program wykonuje skanowanie stron internetowych i wiadomości e-mail w poszukiwaniu szkodliwego kodu, skanowanie systemu operacyjnego i aplikacji w poszukiwaniu słabych punktów. Dysk ratunkowy umożliwia odzyskanie systemu po ataku szkodliwego oprogramowania. Gadżet pulpitu umożliwia szybki dostęp do głównych funkcji oraz ustawień programu.

Każdego dnia pojawiają się szkodliwe programy, dlatego niezbędne jest zapewnienie ochrony komputera i zapisanych na nim danych osobistych przed infekcjami i cyberprzestępcami. Jednocześnie potrzebne jest rozwiązanie z zakresu zabezpieczeń, które jest łatwe w obsłudze i nie powoduje znacznego spadku wydajności komputera.

Kaspersky Anti-Virus za darmo do pobrania w pełnej wersji po polsku dostarcza podstawowe technologie antywirusowe dla komputera, łącznie z ochroną przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym, korzystając z zabezpieczeń wspieranych przez chmurę. Działanie w tle, które obejmuje inteligentne skanowanie pod kątem wirusów oraz niewielkie i częste aktualizacje, pozwala aktywnie chronić komputer przed znanymi i nowymi zagrożeniami bez znaczącego wpływu na jego wydajność.

Kaspersky Anti-Virus download darmowe pobieranie z chomikuj to podstawowy element zabezpieczeń Twojego komputera, obejmujący następujące elementy:

  • Zaawansowane oprogramowanie antywirusowe — ochrona przed wirusami, robakami, trojanami, rootkitami, programami szpiegującymi i nie tylko
  • Ochrona w czasie rzeczywistym — użycie technologii wspomaganej przez chmurę w celu ochrony przed najnowszym szkodliwym oprogramowaniem
  • Natychmiastowe kontrole bezpieczeństwa — prosty sposób sprawdzania plików, aplikacji i witryn internetowych

Chroni Twój komputer PC i wszystkie cenne dane, które na nim przechowujesz.

Pobierz Kaspersky Anti-Virus za darmo https://www.kaspersky.pl/do-pobrania/thank-you/antivirus