ZoneAlarm Pro Antivirus Firewall za darmo

2020-01-01 0 Pliki

ZoneAlarm Pro Antivirus Firewall za darmo do pobrania pełna wersja to zaawansowany antywirus i zapora sieciowa do  wykrywania złośliwego oprogramowania i zabezpieczania komputera przed włamaniami z sieci oraz łączenia się z nią przez niepożądane do tego programy. ZoneAlarm Pro sprawia, że komputer jest niewidoczny dla hakerów (tzw. tryb stealth) oraz wykrywa i usuwa oprogramowanie szpiegowskie spyware. Wykrywa i usuwa wirusy, spyware, konie trojańskie, robaki, boty i inne. Sprawdza pliki w bazie danych w czasie rzeczywistym chmurze, aby zapewnić, że nawet najnowsze zagrożenia nie zostały pominięte.

ZoneAlarm Pro Antivirus Firewall oferuje blokowanie i monitorowanie ruchu do komputera. W razie nagłej potrzeby użytkownik może samodzielnie zablokować cały ruch sieciowy. ZoneAlarm Pro Antivirus Firewall blokuje wykonywanie niebezpiecznego kodu w systemie oraz chroni komputer przed atakami rootkitów. Posiadacze kart kredytowych, rachunków bankowych oraz korzystający ze sklepów internetowych mogą czuć się bezpiecznie dzięki systemom ochrony przed złodziejami i oszustami. Gracze online mogą wybrać tryb pracy zapory “game” i bez przeszkód łączyć się z ulubionymi serwerami.

Antywirus i zapora ogniowa

Silnik antywirusowy i antyspyware

Wykrywa i usuwa wirusy, oprogramowanie szpiegujące, konie trojańskie, robaki, boty i wiele innych. Niezależnie testowane w celu zapewnienia najwyższej ochrony.

 • Zapobieganie wirusom na poziomie jądra chroni system operacyjny.
 • Tryby skanowania pozwalają dostosować ochronę.
 • Najszybsza aktualizacja listy sygnatur wykrywa i zatrzymuje najnowsze wirusy, które inni tęsknią.
Zaawansowany antywirus w czasie rzeczywistym

Zapewnia dostęp do aktualnej bazy sygnatur antywirusowych w celu ochrony przed nowo powstającymi zagrożeniami. Baza danych w chmurze w czasie rzeczywistym zawiera aktualną reputację plików, zasobów internetowych i oprogramowania, które poprawiają tradycyjne zabezpieczenia antywirusowe i zapory ogniowej

 • Sprawdza pliki w bazie danych chmury w czasie rzeczywistym, aby zapewnić, że nawet najnowsze zagrożenia nie zostaną pominięte.
 • Zawiera najnowsze sygnatury antywirusowe, zasoby sieciowe i oprogramowanie, aby zapewnić aktualną ochronę.
Dwukierunkowa zapora ogniowa

Powstrzymuje ataki internetowe przy drzwiach wejściowych, a nawet łapie złodziei podczas wychodzenia. Nasza dwukierunkowa zapora ogniowa aktywnie chroni przed atakami przychodzącymi i wychodzącymi, czyniąc Cię niewidzialnym dla hakerów.

 • Zagrożenie Ruch jest monitorowany i blokowany – przychodzący i wychodzący.
 • Tryb pełnego ukrycia czyni cię niewidzialnym dla hakerów.
 • Kill Controls natychmiast wyłącza złośliwe programy.
Zaawansowana zapora ogniowa

Żaden produkt nie jest w 100% skuteczny przeciwko wirusom lub programom szpiegującym. Zaawansowana zapora sieciowa ZoneAlarm monitoruje zachowania komputera, aby wykrywać i powstrzymywać nawet najbardziej wyrafinowane nowe ataki, które omijają tradycyjne programy antywirusowe i pakiety bezpieczeństwa.

 • OSFirewall Monitoruje programy pod kątem podejrzanych zachowań – wykrywając i powstrzymując nowe ataki, które omijają tradycyjną ochronę antywirusową.
 • Ochrona zaawansowanego dostępu atakuje i pokonuje nowe, zaawansowane ataki, których brakuje innym zaporom, takie jak dostęp do surowych danych, synchronizacja oraz ataki SCM i COM.
 • Zero-godzinna ochrona uniemożliwia cichym epidemiom uzyskanie dostępu do systemu – zanim inne programy bezpieczeństwa będą w stanie wykryć zagrożenie.
 • Kontrola aplikacji w unikalny sposób chroni Twój system operacyjny podczas uruchamiania, zanim załaduje się większość produktów zabezpieczających.
 • Funkcja Early Boot Protection w unikalny sposób chroni Twój system operacyjny podczas uruchamiania, zanim jeszcze większość produktów zabezpieczających się załaduje.
Dodatkowe warstwy

Wiele warstw zaawansowanej ochrony zapewnia niezrównane bezpieczeństwo.

 • Bezprzewodowa ochrona komputera chroni Cię przed hakerami, złodziejami tożsamości i innymi zagrożeniami online podczas łączenia się z niezabezpieczoną siecią.
 • Automatyczna ochrona sieci bezprzewodowej wykrywa sieci bezprzewodowe i automatycznie stosuje najbezpieczniejsze ustawienie ochrony zapory.
 • DefenseNet zapewnia aktualizacje zabezpieczeń w czasie rzeczywistym, szybko reaguje na przełamujące zagrożenia i wykorzystuje dane o zagrożeniach od milionów użytkowników – chroniąc komputer przed najnowszymi atakami.

Pobierz ZoneAlarm Pro za darmo pełna wersja bezpłatna na systemy Windows 10, 8, 7 https://www.zonealarm.com/software/antivirus-firewall/download