McAfee AntiVirus Plus za darmo

2019-01-01 0 przez Pliki

McAfee AntiVirus Plus za darmo pobierz program antywirusowy, skutecznie ochrania przed szkodliwymi programami i pozwala na bezpieczne przeglądanie stron sieci Web, kontakty ze znajomymi czy robienie zakupów w Internecie. Oprogramowanie zabezpieczające umożliwia ciągłe skanowanie i blokowanie niebezpiecznych wiadomości e-mail oraz stron sieci Web, a także zagrożeń internetowych, takich jak wirusy, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące i programy typu rootkit.

Dodatkowe oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo w Internecie uniemożliwia przestępcom włamywanie się i wykradanie informacji osobistych. Ruch jest stale nadzorowany, aby zapobiec uzyskaniu dostępu przez inne osoby do komputera za pomocą szkodliwego oprogramowania. Zanim użytkownik kliknie łącze, kolorowe ikony obok wyników wyszukiwania informują go, które witryny są bezpieczne, a które mogą spowodować zainstalowanie szkodliwego kodu, próbę kradzieży tożsamości lub przesłanie spamu. Instalacja progrmu odbywa się w trybie online.

McAfee AntiVirus Plus to odstawowa ochrona antywirusowa komputerów PC i Mac, smartfonów i tabletów pozwalająca na bezpieczne przeglądanie Internetu, robienie zakupów i korzystanie z usług bankowych online.

Funkcje:

  • Ochrona przed wirusami i zagrożeniami pochodzącymi z Internetu
  • Unikanie niebezpiecznych witryn sieci Web i uniemożliwianie pobierania niebezpiecznych plików
  • Trwałe usuwanie plików cyfrowych zawierających informacje osobiste lub poufne
  • Chroń swoje smartfony i tablety

Pobierz McAfee AntiVirus Plus za darmo pełna wersja po polsku. https://www.mcafee.com/en-us/antivirus/free.html