McAfee Internet Security za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

McAfee Internet Security za darmo pobierz po polsku oprogramowanie zapewniające ochronę komputera i użytkowników Internetu. Chroń siebie i swoją rodzinę przed najnowszym oprogramowaniem szpiegującym, złośliwym oprogramowaniem i wyłudzaniem informacji oraz zdobądź przewagę nad hakerami i złodziejami tożsamości.

Program nie dopuszcza do kradzieży tożsamości użytkownika, chroni komputer przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, próbami oszustw wykorzystującymi pocztę e-mail i „phishing” oraz atakami hakerów.

Funkcja zautomatyzowanego tworzenia kopii zapasowych ułatwia zabezpieczenie najważniejszych zdjęć, plików muzycznych, klipów wideo i innych plików. Jeśli dojdzie do utraty lub uszkodzenia danych można w prosty sposób odtworzyć pliki i ich zawartość. Ponadto najnowsze wersje i aktualizacje oprogramowania McAfee pobierane są automatycznie, eliminując konieczność ręcznego instalowania programów po udostępnieniu nowej wersji.

McAfee program antywirusowy blokuje oprogramowanie botnet poprzez odmowę połączenia komputera użytkownika z adresem internetowym należącym do oszustów. Aplikacja chroni również urządzenia przenośne – skanuje ich zawartość zanim znajdujące się na nich wirusy zdążą rozprzestrzenić się do pamięci komputera lub Internetu.

Program jest wyposażony w przejrzysty interfejs użytkownika umożliwiający błyskawiczne wyświetlanie informacji o stanie zabezpieczeń. Pobierz McAfee Internet Security za darmo https://www.mcafee.com/consumer/pl-pl/site-configurations/external-link/product/mtp-download.html