Mody do GTA 5 jak zainstalować?

2021-01-01 0 przez Pliki

Mody do gta 5 jak zainstalować i gdzie pobrać modyfikację do gry za darmo? GTA V to gra, która od lat cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie, zawdzięcza ją dobrej grywalności i wsparciu dla amatorskich modyfikacji gry.  Komu nie wystarcza podstawowa wersja GTA V to właśnie dla niego przygotowywane są szalone mody do gry.

Mod GTA 5 REDUX to najbardziej popularna modyfikacja do Grand Theft Auto V. Mod wprowadza duże zmiany w najważniejsze aspekty gry, takie jak pogoda, cienie i oświetlenie, tekstury, efekty wizualne, a nawet policja, uzbrojenie, pojazdy, obrażenia i wybuchy, populacja, zdarzenia losowe i sztuczna inteligencja pieszych. Lista modyfikacji po zainstalowaniu robi wrażenie. Polecam dla fanów gry. https://gta5redux.com/

GTA 5 MOD: VICE CITY REMASTERED. Kultowa część serii GTA Vice City. Mod VCM przenosi miasto do GTA V. Cieakwa modyfikacja przywołująca wspomnienia Vice City doceni ją każdy gracz starszych gier z serii. https://pl.gta5-mods.com/maps/vicecity-in-v

ŚMIESZNY MOD GTA5: POKÉMON GO GTA EDITION. Możemy łapać Pokémony w Los Santos.Fajny mod Pokemon GO GTA Edition przenosi do świata Grand Theft Auto V popularną grę na urządzenia przenośne. Znajdziemyo różne rodzaje stworków i rozrzucone po wirtualnym mieście Pokéstopy czy Pokédex. https://pl.gta5-mods.com/scripts/pokemon-go-gta-edition

SUPERBOHATEROWIE W GTA 5: CW THE FLASH CHARACTERS PACK popularny mod do GTA V Flash z serialu telewizyjnego amerykańskiej stacji CW zawiera skórki Flasha, Reverse Flasha i Zooma, ale pozwala także na korzystanie z mocy speedsterów.

PRAWDZIWY ŚWIAT W GTA5: REAL CALIFORNIA ARCHITECTURE modyfikacja wzbogaca miasto znak Hollywood, kino AMC w Santa Monica czy Hotel Beverly Hills.

Mod Biblical Storm Adventure zmienia pogodę w GTA V i tworzy ekstremalną pogodę biblijnej burzy: ulewny deszcz, wzburzone morze i błyskawice, które raz po razie przecinają niebo.

GANGMOD – MOD Z WOJNAMI GANGÓW GTA 5 Los Santos z kultowego GTA: San Andreasi wojny gangów Families, Ballas lub Vagos na ulicach miasta. Mod umożliwia walkę o terytorium, czy rekrutowanie nowych członków i wydawanie im rozkazów.

Prison Mod GTA 5 złapany przez policję gracz przewożony jest prosto do więzienia, z którego może wyjść za kaucją lub uciec zostawiając za sobą ślad z martwych współwięźniów i strażników.

Najlepsze mody GTA V

  • GTA 5 REDUX
  • VICE CITY REMASTERED
  • POKÉMON GO GTA EDITION
  • CW THE FLASH CHARACTERS PACK
  • REAL CALIFORNIA ARCHITECTURE
  • BIBLICAL STORM ADVENTURE
  • GANGMOD
  • PRISON MOD
  • REAL PHONES HD
  • VEHICLE CANNON

Mało misji w GTA V? Ten mod od alebal dodaje 80 unikalnych zadań. Rockstar Games. Prezentacja pakietu misji do gry Grand Theft Auto V na PC. Unikalne misje do zabawy w singlu z GTA 5 do pobrania na stronie https://www.gta5-mods.com/misc/alebal3-missions-pack-mission-maker  

Pobierz modyfikacje do Grand Theft Auto V za darmo na komputer.