Nowy Samsung Galaxy S9

2018-03-02 0 przez Pliki

Poszukiwanie nowego smartfona to wielkie wyzwanie. Szczególnie wtedy, kiedy poszukujemy urządzenia z najwyższej półki. Producenci ścigają się między sobą, stosując coraz to nowsze technologie. Wszystko po to, aby zwrócić ku sobie uwagę klientów i pokazać im, że dany produkt jest godny uwagi. Samsung Galaxy S9 to telefon, do którego raczej nikogo nie trzeba przekonywać. Zobacz sam.

Kontynuacja słynnej serii

Nowy Samsung Galaxy S9 to kontynuacja bardzo mocno rozpoznawalnej serii telefonów koreańskiego producenta. Od lat seria ta cieszy się uznaniem wśród swoich użytkowników. Takie zaufanie wśród kupujących modele z tej serii Samsunga, producent zawdzięcza staranności wykonania i ich niezawodności. Nic więc dziwnego, że Samsungi Galaxy S są jednymi z najchętniej wybieranych telefonów.

Niesamowity aparat fotograficzny

To między innymi doskonały aparat sprawia, że Samsung Galaxy S9 jest obecnie jednym z najlepszych telefonów na rynku. Zastosowana w tym celu technologia sprawia, że nie jeden z nas będzie bardzo pozytywnie zaskoczony jakością zdjęć, jakie może robić ten model. Wszystko to dzięki aparatowi fotograficznemu, który posiada 12 Mpx, przysłonę f/1,5 i możliwość optycznej stabilizacji obrazu. Takie rozwiązanie pozwala poczuć nam się, jak profesjonalny fotograf, ponieważ na zdjęciu widoczne są nawet najdrobniejsze szczegóły, a dzięki swoim pełnym i głębokim barwom, fotografie idealnie oddają uchwyconą chwilę. Galaxy S9+ ma jeszcze jeden dodatkowy aparat, w którym kryje się zoom optyczny ×2, F2,4. S9 może nagrywać filmy z prędkością 960 klatek na sekundę.

galaxys7

Potęga tkwi we wnętrzu

Podzespoły zastosowane w Samsung Galaxy S9, czynią z niego jednego z najlepszych smartfonów dostępnych obecnie na rynku. Wyświetlacz QHD o rozdzielczości 1440 x 2960 px o przekątnej  5,8″ do tego wydajny 2,8 Ghz 8-rdzeniowy procesor połączony z 4 GB RAM-u i akumulator 3000 mAh.. Do dyspozycji mamy również całkiem sporo pamięci na pliki. Samsung Galaxy S9 działa na Android 8.0 Oreo i daje nam do wyboru trzy wersje pojemnościowe 64 GB, 128 lub 256 GB. Jednymi słowy, każdemu wedle potrzeby.

Ekran oddający pełnię obrazu w Samsung Galaxy S9

Nie sposób pominąć ekran, dzięki któremu możemy oglądać zrobione przez nas zdjęcia. Jego barwy są tak soczyste, że w fotografie można by się wpatrywać godzinami. Całości dopełnia fakt, że producent przewidział dwie wersje telefonu. Jedna z nich posiada charakterystyczne krzywizny na rantach wyświetlacza. Samsung Galaxy S9 +, bo tak nazywa się ta wersja tego telefonu, pozwala na jeszcze większe urzeczywistnienie oglądanego obrazu. Najlepiej jednak sprawdzić to samemu. Samsung Galaxy S9 wypada bardzo korzystnie cenowo. Może czas na nowe doznania? Ceny nowych smartfonów Samsunga to 3599 za model S9 i 3999 zł za S9+.