Nowy Telegram umożliwia strumieniowanie filmów

8 lutego 2018 0 Pliki

Nowy Telegram umożliwia strumieniowanie filmów. Komunikator jest prosty, szybki, bezpieczny i synchronizowany na wszystkich urządzeniach. Z aplikacji korzysta ponad 100 milionów aktywnych użytkowników.

Telegram jest najszybszą aplikacją do wysyłania wiadomości na rynku, łącząc ludzi za pomocą unikalnej, rozproszonej sieci centrów danych na całym świecie.

Synchronizacja: Możesz uzyskać dostęp do wiadomości ze wszystkich swoich urządzeń na raz. Zacznij pisać na telefonie i zakończyć wiadomość z tabletu lub laptopa. Nigdy nie stracisz swoich danych ponownie.

Można wysłać pliki, bez żadnych ograniczeń dotyczących ich rodzaju i wielkości. Cała historia czatu nie będzie wymagać przestrzeni dyskowej na urządzeniu i będą bezpiecznie przechowywane w telegramie chmurze tak długo, jak jest to potrzebne.

Telegram zapewnia najlepszą ochronę w połączeniu z łatwością obsługi. Wszystko na Telegram, w tym czatów, grup, media itp są szyfrowane przy użyciu kombinacji 256-bitowego szyfrowania AES, symetrycznego 2048-bitowego szyfrowania RSA oraz Diffie-Hellman zabezpieczyć wymiany kluczy.

Można tworzyć czaty grupowe dla maksymalnie 50.000 członków, udostępniać duże pliki wideo, dokumenty dowolnego typu (.DOC, .MP3, .zip itd), a nawet skonfigurować boty do konkretnych zadań. Jest to doskonałe narzędzie do organizacji społeczności internetowych i koordynowanie pracy zespołowej.

Dzięki minimalistycznej konstrukcji Telegram jest lekki i łatwy w użyciu.

100% za darmo i bez reklam: Telegram jest i zawsze będzie darmowy. Nie zamierza sprzedawać reklamy lub wprowadzać opłat abonamentowych.

Dla zainteresowanych maksimum prywatności, Telegram oferuje tajne czaty. z automatycznie zaprogramowanym trybem do samodestrukcji z obu urządzeń uczestniczących.