Outlook poczta na pulpicie powiadomienia

2019-07-15 0 przez Pliki

Outlook poczta na pulpicie powiadomienia na komputerze Outlook on the Desktop to darmowa aplikacja, która udostępnia na ekranie pulpitu kalendarz Microsoft Outlook. Program szczególnie przydatny dla wszystkich użytkowników ceniących sobie dobrą organizację pracy. Za pomocą narzędzia uzyskamy dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji (podgląd zawartości skrzynki poczty elektronicznej, wygodne zarządzanie zadaniami, przeglądanie kontaktów).

Ludzie, którzy używają kalendarzy do organizowania swojego codziennego życia, mają je prawie zawsze widoczne na widoku. Jednak na komputerze musisz przejść przez niezliczoną liczbę okien i kliknięć, aby zobaczyć kalendarz. Aby wypełnić tę lukę, opracowałem ten prosty program, który umieści system kalendarza programu Microsoft Outlook bezpośrednio na pulpicie. Obiekt kalendarza zostaje przypięty do pulpitu i pozostaje tam cały czas na widoku, dzięki czemu zawsze możesz zobaczyć, co nadchodzi. Oczywiście korzyści nie kończą się na tym … ponieważ jest to rzeczywisty kalendarz Microsoft Outlook, masz całą jego funkcjonalność, taką jak bezpośrednia edycja, przeciąganie i upuszczanie plików itp.

Outlook na pulpicie powiadomienia z poczty

Umieszcza w pełni funkcjonalny kalendarz Microsoft Outlook bezpośrednio na pulpicie. Możesz tworzyć elementy, edytować elementy, usuwać elementy itp.

Przypięte do pulpitu

Kalendarz jest przypięty do pulpitu, aby żadne okno nie mogło utknąć za nim.

Możliwość dostosowania

Położenie, rozmiar i krycie kalendarza można łatwo regulować.

Obsługa HiDPI i wielu monitorów

Pełna obsługa HiDPI i obsługa wielu monitorów pozwala umieszczać instancje na wszystkich ekranach.

Ikona tacy z dniem miesiąca

Ikona zasobnika (która pokazuje aktualny dzień miesiąca) służy do konfigurowania bardziej zaawansowanych opcji w aplikacji.

Użyj dowolnego widoku programu Outlook

Możliwość przełączania między dowolnym widokiem programu Outlook, w tym: kalendarzem, skrzynką odbiorczą, kontaktami, zadaniami i notatkami.

Pobierz https://outlookonthedesktop.com/