Sophos Home darmowy antywirus do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Sophos Home darmowy antywirus do pobrania do celów niekomercyjnych, chroni przed złośliwym oprogramowaniem komputery z systemem Windows i Mac OS. Teraz ze sztuczną inteligencją do blokowania zaawansowanych wirusów, złośliwego oprogramowania, exploitów i ataków ransomware. Sophos HOME oferuje bardzo dobrą wydajność antywirusa za darmo, stałą ochrona przed phishingiem i stronami ze złośliwą zawartością, zarządzanie z internetowej konsoli oraz blokowanie dostępu do stron.

Silnik antywirusowy wykorzystywany we wszystkich produktach biznesowych Sophos bazuje na technologii Sophos Behavioral Genotype – algorytm sztucznej inteligencji chroni przed nieznanymi zagrożeniami lub wirusami 0day. Do sprawdzenia pliku wykorzystuje jego wstępną analizę i nie pozwala na uruchomienia kodu unikając zainfekowania lub uszkodzenia urządzenia.

Za pomocą Sophos Web Intelligence otrzymujemy ochronę przed stronami typu phishing oraz witrynami rozprzestrzeniającymi złośliwe oprogramowanie. Co ciekawe mamy dostęp do portalu dla domowych administratorów, można zdalnie konfigurować ochronę dla swojego rodzeństwa i rodziców. Program dostępny jest do pobrania po utworzeniu konta w internetowym portalu na stronie https://home.sophos.com/en-us/download-antivirus-pc.aspx

Sophos Home darmowy antywirus program do użytku prywatnego i niekomercyjnego ograniczoną do możliwości korzystania na 10 stanowiskach przy użyciu jednego konta użytkownika. Obejmuje bezpłatną wersję próbną Premium z zaawansowanym usuwaniem złośliwego oprogramowania do czyszczenia komputera z bieżących infekcji złośliwym oprogramowaniem.

Wersja komercyjna dla firm nazywa się Sophos Cloud i można ją testować bezpłatnie przez 30 dni.