PDF-XChange Viewer przeglądarka PDF

2019-01-01 0 przez Pliki

PDF-XChange Viewer to darmowa przeglądarka PDF którą cechuje szybkość działania. Aplikacja pozwala przeglądać kilka dokumentów w formie zakładek znanych z przeglądarek internetowych. PDF-XChange Viewer to alternatywa Adobe Reader.

Aplikacja umożliwia przeglądanie, drukowanie, kopiowanie i przeszukiwanie dokumentów oraz udostępnia użytkownikom możliwość wzbogacania plików PDF o dodatkowe treści. Do przeglądanych materiałów możemy dodać własne teksty, ramki, strzałki, komentarze, odręczne zapiski, wirtualne pieczątki lub dowolne kształty geometryczne.

PDF-XChange Viewer – przeglądarka PDF

to darmowy edytor PDF / czytnik, który pozwala na przeglądanie i edycję dokumentów PDF w formacie. Aplikacja posiada atrakcyjny i intuicyjny interfejs użytkownika.

PDF-XChange Viewer pozwala na pracę z dokumentami jak szybko i sprawnie. Można pominąć stron, przeglądanie dokumentów w wielu układach i szukać, aby znaleźć strony i słów kluczowych z łatwością. W aplikacji paski narzędzi są w pełni konfigurowalny z licznymi opcjami konfiguracyjnymi.

Wielkim plusem programu PDF-XChange Viewer alternatywa Adobe Reader jest dostępna polska wersja językowa.

Pobierz PDF-XChange Viewer za darmo na komputer z Windows. https://www.tracker-software.com/product/pdf-xchange-viewer