Amazon.pl po polsku darmowa dostawa

2021-01-21 0 przez Pliki

Amazon.pl po polsku darmowa dostawa z Polski już w tym roku? Amazon planuje uruchomić polską wersję strony i współpracę z Pocztą Polską. Znana na całym świecie platforma e-commerce Amazon jest poważnym konkurentem Allegro. Sklep w ktorym kupisz wszystko. Dostępna jest aplikacja mobilna Amazon na smartfony i tablety z systemami Android oraz iOS. 

Amazon dziś rekomenduje klientom z Polski używanie sklepu Amazon.de, gdzie często nie trzeba płacić za wysyłkę na polski adres.

Jak zamawiać do Polski z Amazona?

Aby kupować produkty na Amazon, trzeba założyć konto i podać dane karty płatniczej oraz adres dostawy. Proces zakupowy wygląda tak samo, jak w przypadku wszystkich innych sklepów internetowych.  Dostępne są różne metody płatności na Amazon, w tym np. dodanie rachunku bankowego w Euro, płatności za pomocą usługi Przelewy24 oraz płatności za pomocą usługi iDeal, fakturowanie miesięczne i płatności Bancontact.

Amazon jest prokliencki i umożliwia bezproblemowe zwroty towarów. Amazon Prime abonament na darmowe dostawy i inne profity czyli podobnie jak Allegro Smart.