Amazon.pl po polsku darmowa dostawa

2021-10-13 0 przez Pliki

Amazon.pl po polsku darmowa dostawa z Polski. Amazon Prime darmowe i szybkie wysyłki zakupów zrobionych za pośrednictwem Amazona. Dostęp do seriali, filmów i gier wideo. Dzięki Amazon Prime obejrzeć można hitowe produkcje Invincible czy The Boys, a także zdobędziecie dodatkowe bonusy w swoich ulubionych grach komputerowych. Znana na całym świecie platforma e-commerce Amazon jest poważnym konkurentem Allegro. Sklep w którym kupisz wszystko. Dostępna jest aplikacja mobilna Amazon na smartfony i tablety z systemami Android oraz iOS. 

Pierwsze 30 dni korzystania z Amazon Prime darmowe dla każdego. Po tym czasie można wybrać jedną z form abonamentu 12 miesięcy za 49 zł lub jeden miesiąc za 10,99 zl.

Amazon Prime to także darmowe gry oraz zawartość do pobrania w ramach Prime Gaming, oraz ekskluzywne oferty przez cały rok. Fani seriali mogą zobaczyć na tylko na Prime Video takie produkcje jak: The Boys, Dobry Omen, Invincible, American Gods, Preacher, „Fleabag” czy Wspaniała Pani Maisel. Poza serialami tylko w Prime Video można obejrzeć filmy oryginalne produkcje filmowe Amazon, takie jak Książę w Nowym Jorku 2, Kolejny film o Boracie, Bez Skrupułów Toma Clancy’ego, Wojna o jutro i „Hanna”.

Amazon dziś rekomenduje klientom z Polski używanie sklepu Amazon.de, gdzie często nie trzeba płacić za wysyłkę na polski adres.

Jak zamawiać do Polski z Amazona?

Aby kupować produkty na Amazon, trzeba założyć konto i podać dane karty płatniczej oraz adres dostawy. Proces zakupowy wygląda tak samo, jak w przypadku wszystkich innych sklepów internetowych.  Dostępne są różne metody płatności na Amazon, w tym np. dodanie rachunku bankowego w Euro, płatności za pomocą usługi Przelewy24 oraz płatności za pomocą usługi iDeal, fakturowanie miesięczne i płatności Bancontact.

Amazon jest prokliencki i umożliwia bezproblemowe zwroty towarów. Amazon Prime abonament na darmowe dostawy i inne profity czyli podobnie jak Allegro Smart.