Razer Game Booster przyspieszanie gry

2020-01-01 0 przez Pliki

Razer Game Booster za darmo do pobrania to bezpłatny program do przyspieszania gry optymalizacji komputera, stworzone z myślą o fanach gier komputerowych. Dzięki aplikacji możliwa jest indywidualna zmiana ustawień systemu, które pozwolą uzyskać jak największą wydajność komputera w grach. Narzędzie posiada dwa tryby przyśpieszania komputera – automatyczny i manualny. Razer Game Booster automatycznie dobiera optymalne ustawienia systemu,manualny umożliwia ręczne wyłączanie zbędnych podczas grania usług systemu Windows – m.in. usługi użytkowania i zarządzania aplikacjami, inteligentnego transferu w tle, zasad diagnostyki, plików w trybie offline, odnajdywania SSDP i wielu innych. Narzędzie nie wprowadza stałych zmian w konfiguracji Windowsa. Wystarczy zaledwie jedno kliknięcie by aktywować lub dezaktywować w komputerze trybu gry. Jak przyspieszyć gry? Kilka prostych trików.

Razer Game Booster to wydajny optymalizator gier niezbędny dla każdego gracza, który chce zwiększyć liczbę klatek na sekundę, zwiększyć wydajność procesora, czystą pamięć RAM i wiele więcej! Przyspieszanie gry Windows 10.

Program do przyspieszania gier

Razer Cortex: Game Booster poprawia wydajność komputera, zarządzając procesami i aplikacjami, które nie są potrzebne podczas grania (np. Aplikacje biznesowe i pomoce w tle). Uwalnia to cenne zasoby i pamięć RAM potrzebne do gier, co przekłada się na wyższą liczbę klatek na sekundę i płynniejszą grę.

Razer Cortex: Game Booster automatycznie uruchamia się w momencie uruchomienia gry, bez względu na to, czy pochodzi ona ze Steam, Origin, czy z pulpitu. Po zakończeniu gry Game Booster automatycznie przywraca komputer do stanu, w jakim był wcześniej. To takie proste w użyciu.

Pobierz Razer Game Booster za darmo program do przyspieszania gier na Windows 10, 8 i 7

https://www.razer.com/cortex/boost