Screencast-O-Matic – program do nagrywania ekranu

2019-01-15 0 przez Pliki

Screencast-O-Matic to darmowy program do nagrywania ekranu pulpitu, do natychmiastowego przechwytywania ekranu i dzielenia się nagraniami. Aplikacja posiada prosty w obsłudze i czytelny interfejs. Jest to darmowa wersja z pewnymi ograniczeniami do wersji Pro. Aplikacja pozwala na wykonanie do 15 minut czasu nagrywania, które można przesyłać do YouTube w HD. Obsługiwane formaty w tej wersji obejmują MP4, AVI i FLV.

screencast-O-Matic program do nagrywania ekranu lub wybranej jego części i jednocześnie nagrywa głos za pośrednictwem mikrofonu komputera.

Darmowy program do nagrywania ekranu

dla Windows i Mac możę przechwycić dowolny obszar ekranu z opcją dodania narracji z mikrofonu i wideo z kamery. Można nagrywać wykłady, seminaria, pokazy, gry, połączenia Skype, etc i udostępnić bezpłatnie na YouTube lub zapisać bezpośrednio do pliku wideo.

Screencast-O-Matic dobry program do nagrywania ekranu. Pozwala on użytkownikom na szybki dostęp do narzędzi do robienia screenów i filmów swojego powierzchnię pulpitu, aktywnych programów i aplikacji pełnoekranowych. To bardzo popularna aplikacja występuje w dwóch odmianach – Website apletu Java, które można uruchomić w każdej nowoczesnej przeglądarce lub samodzielna aplikacja off, która jest dostępna tylko dla użytkowników systemu Windows. Obie aplikacje mają zupełnie same interfejsy, zestaw funkcji i możliwości, dając użytkownikom z całego świata możliwość łatwego uchwycenia nagrywanie ich powierzchni monitora bez żadnych problemów. Pobierz Screencast-O-Matic dla systemu Windows. Program do nagrywania gier i głosu za darmo.

Procedura tworzenia nowych nagrań wideo jest bardzo prosta. Program do nagrywania pulpitu z dźwiękiem za darmo Screencast-O-Matic do ściągnięcia to nakładka, która posiada wszystkie niezbędne narzędzia do zarządzania nagranie. Pobierz Screencast-O-Matic dla systemu Windows. Obszar przechwytywania aplikacji można ustawić na kilka rozdzielczości (640×480, 800×600 i 1024×768) lub ręcznie manipulować do rozmiaru niestandardowego. Nagrywanie odbywa się za pomocą prostego zestawu przycisków / zatrzymywania nagrywania i nagrane wideo można zapisać na trzy różne sposoby – bezpośrednio na pamięci lokalnej, publikowane na Screencast-O-Matic biblioteki on-line lub publikowane bezpośrednio do YouTube. Obsługiwane formaty wideo to MP4, AVI, FLV, a nawet GIF! Opcjonalnie, można nawet dodać własne podpisy, notatki, napisy, zarządzać wygląd kursorów myszy, kliknięć myszką, mikrofon audio lub nawet kamery. Nagrywanie pulpitu z dźwiękiem.

Darmowy program do nagrywania ekranu pulpitu Screencast-O-Matic do pobrania – można uruchomić z poziomu przeglądarki internetowej lub można pobrać i zainstalować pełną wersję aplikacji (Windows lub Mac OSX 10.7+)