Skype nagrywanie rozmów

2019-04-09 0 przez Pliki

Skype nagrywanie rozmów ułatwiające tworzenie filmów, vlogów i podcastów. Skype for Content Creators ma teraz otworzyć nowe interaktywne możliwości dla naszych użytkowników na całym świecie – w tym czołowych nadawców cyfrowych, streamerów i vlogerów – do nagrywania filmów, podcastów i transmisji na żywo bez konieczności inwestowania w kosztowne studia sprzęt.

Po nagraniu rozmowy Skype zawartość można łatwo importować do aplikacji takich jak Adobe Premier Pro i Adobe Audition do edycji. Ponadto użytkownicy mogą dostosować wygląd i styl połączenia, aby mogli uczestniczyć w pokazie na żywo, gotowym do strumieniowego przesyłania strumieniowego do odbiorców o dowolnej wielkości.

Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych rozwiązań do nagrywania lub przechwytywania ekranu.

Skype odblokowuje teraz zawartość z aplikacji Skype dla komputerów stacjonarnych, dzięki czemu korzystanie z audio i wideo jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu możesz tworzyć wspólne treści, które nie przeszkadzają Ci w dwóch krokach od nawiązania połączenia i przeniesienia połączenia na platformę.

Jak nagrywać rozmowy przez Skype?

Skype Recorder to program, który pozwala na nagrywanie prowadzonych rozmów za pomocą najpopularniejszego komunikatora głosowego Skype. Program działa w dwóch trybach – automatycznym, w którym nie ma konieczności wciskania przycisku nagrywania i manualnym kompresując rozmowę do formatu MP3 (pliki mogą być również zapisywane do formatu WAV) wykorzystując Lame MP3 Encoder. Skype Recorder obsługuje wszystkie wersje Skype łącznie z serią 3.0. Skype Recorder od wersji 3.1 obsługuje również komunikatory Google talk i Yahoo Messenger.