Sage Symfonia 50cloud Finanse i Księgowość

2020-01-01 0 przez Pliki

Sage Symfonia 50cloud Finanse i Księgowość program dzięki któremu zyskają Państwo dostęp do pierwszego na rynku programu do obsługi pełnej księgowości zintegrowanego z pakietem Microsoft Office 365 Business Premium.

Symfonia Finanse i Księgowość jest aplikacją wspierającą kompleksowe prowadzenie księgowości w małych i średnich przedsiębiorstwach. Program dla firm oferuje bardzo przyjazny użytkownikowi graficzny interfejs, dzięki któremu paroma szybkimi kliknięciami może on zrealizować operacje, które wykonywane standardowymi metodami pochłonęłyby z pewnością zdecydowanie większy zakres jego czasu.

Za pomocą programu możliwe jest: przeprowadzanie wszystkich operacji księgowych – od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, faktury, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i sprawozdań (np. płynności finansowej przedsiębiorstwa).

Sage Symfonia 50cloud Finase i Księgowość jest rozwiązaniem nowoczesnym i przyszłościowym, intensywnie rozwijanym funkcjonalnie. Jej zaktualizowanie jest niemal nieodczuwalne dla biznesu, a przede wszystkim dzięki subskrypcyjnemu modelowi zakupu nie jest obciążone dodatkowymi kosztami.

Pobierz Sage Symfonia 50cloud Finase i Księgowość  https://www.sage.com/pl-pl/produkty/sage-symfonia-50-cloud/