Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość z płacami

1 stycznia 2020 0 Pliki

Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość z płacami program do prowadzenia każdej formy uproszczonej księgowości. Wspiera w prowadzeniu ewidencji podatkowych, oraz nielimitowanej ewidencji i amortyzacji środków trwałych. Funkcjonalność powiększona o Płace, służące do rozliczania wynagrodzeń pracowników.

Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość z Płacami przyspieszy i usprawni Twoją pracę dzięki automatyzacji podstawowych czynności i podpowiedziom kolejnych do wykonania kroków. Bieżące aktualizacje programu zapewnią Ci bezpieczeństwo prawno-podatkowe.

Symfonia Mała Księgowość to program do prowadzenia tzw. uproszczonej księgowości, wchodzący w skład pakietu dla małych i średnich firm. Wspomaga ewidencję i obsługę rozliczeń podatkowych oraz ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych. Program umożliwia rozpoczęcie pracy w dowolnym miesiącu roku podatkowego. Program umożliwia: prowadzenie podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, Ewidencji Ryczałtowej, a także Rejestrów faktury VAT. Wspomaga rozliczanie się z Urzędem Skarbowym i ZUS poprzez wydruk wszelkich niezbędnych deklaracji, a także współpracę z programem Płatnik. Ponadto, Mała Księgowość Premium umożliwia ewidencję i amortyzację środków trwałych, ewidencję wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych, naliczanie składek ubezpieczeniowych i zaliczek na podatek dochodowy.

Pobierz Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość z płacami https://www.sage.com/pl-pl/produkty/uproszczona-ksiegowosc/