TrustPort Antivirus za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

TrustPort Antivirus za darmo do ściągnięcia program antywirusowy zabezpieczający komputer osobisty, chroniący przed wirusami i programami szpiegującymi. Zapewnia kompaktową ochronę komputera przed wirusami, robakami, trojanami i innym złośliwym oprogramowaniem.

Analiza heurystyczna umożliwia wykrycie nawet tych wirusów, które nie zostały w pełni jeszcze określone. Antywirus wykorzystuje technologię dwóch silników skanowania.

Każdy uruchomiony program i każdy otwarty plik przechodzi przez skaner antywirusowy. Ochrony rezydentna wiarygodnie blokuje próby uruchomienia złośliwego oprogramowania. W zależności od ustawień naprawy, uszkodzony plik zostaje zmieniony, przeniesiony do kwarantanny lub usunięty na stałe. Możliwe jest przeprowadzanie regularnych lub jednorazowych kontroli całego dysku, wybranych treści lub plików. Skanowanie może być planowane w regularnych cyklach tygodniowych, codziennie lub co godzinę, ale oczywiście może być również wykonywanie ręcznie według aktualnych potrzeb. Oprócz tradycyjnych metod skanowania w oparciu o porównanie danych sprawdza się bazę danych, zawierającą przykłady wirusów, program antywirusowy jest w stanie zidentyfikować jeszcze nieokreślone szkodliwe kody. Analiza struktury i zachowania się może uruchomić kod z wysokiego stopnia prawdopodobieństwa i ustalić czy kod zawiera wirusa lub spyware.

TrustPort Antivirus do pobrania

Antywirus jest regularnie aktualizowany automatycznie. W zależności od ustawień np. bazy wirusów pobierane są w regularnych odstępach czasu, a także nowe wersje oprogramowania są dostępne do pobrania i instalacji. W ten sposób komputer jest zawsze całkowicie chroniony. Pliki systemu antywirusowego same są chronione przed próbami ich zmiany przez nieautoryzowane aplikacje. W ten sposób złośliwe oprogramowanie nie ma szans na wyłączenie lub oszukanie programu antywirusowego i uniknięcia wykrycia.

Pobierz TrustPort Antivirus za darmo na Windows10, 8 i 7 https://www.trustport.com/en/home-users