TrustPort Internet Security za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

TrustPort Internet Security za darmo do pobrania pełna wersja na komputer pc i telefon to pakiet zabezpieczający przed złośliwym oprogramowaniem cały komputer. Kompletna ochrona dla Twojego komputera i danych przed szkodliwym oprogramowaniem i zagrożeniami internetowymi.

Program TrustPort Internet Security Sphere wykrywa wirusy i spyware na wszystkich punktach wejścia do komputera i zapobiega próbom włamań przez hakerów. Pozwala to nie tylko na ciągłe monitorowanie plików otwieranych ale w tym samym czasie również skanuje pliki przychodzące z poczty elektronicznej lub pobieranych z sieci.

Pakiet zapewnia nam ochronę przed wszelkimi rodzajami zagrożeń m.in. trojanami, robakami, keyloggerami, exploitami oraz innym niebezpiecznym robactwem. Ochrona rezydentna ciągle monitoruje otwierane pliki i nie dopuszcza do infekcji komputera, jednak można wykluczyć z ochrony konkretne obiekty lub procesy. Również w zaplanowanych odstępach czasu program oferuje profilaktyczne sprawdzenie całego dysku podczas bezczynności użytkownika.

Domyślnie program TrustPort Internet Security Sphere po wykryciu zagrożenia próbuje naprawić plik, usuwając z niego szkodliwy kod. Jeśli nie jest to możliwe – plik zostaje usunięty.

Program TrustPort Internet Security Sphere posiada moduły: Ochrona lokalnych plików, Ochrona stron www, Ochrona Poczty, Firewall, Blokada rodzicielska, Monitoring stron internetowych.

Pobierz TrustPort Internet Security Sphere za darmo https://www.trustport.com/en/home-users