TrustPort Internet Security

1 stycznia 2017 0 Pliki

TrustPort Internet Security to pakiet zabezpieczający przed złośliwym oprogramowaniem cały komputer. Kompletna ochrona dla Twojego komputera i danych przed szkodliwym oprogramowaniem i zagrożeniami internetowymi.

Program wykrywa wirusy i spyware na wszystkich punktach wejścia do komputera i zapobiega próbom włamań przez hakerów. Pozwala to nie tylko na ciągłe monitorowanie plików otwieranych ale w tym samym czasie również skanuje pliki przychodzące z poczty elektronicznej lub pobieranych z sieci.

Pakiet zapewnia nam ochronę przed wszelkimi rodzajami zagrożeń m.in. trojanami, robakami, keyloggerami, exploitami oraz innym niebezpiecznym robactwem. Ochrona rezydentna ciągle monitoruje otwierane pliki i nie dopuszcza do infekcji komputera, jednak można wykluczyć z ochrony konkretne obiekty lub procesy. Również w zaplanowanych odstępach czasu program oferuje profilaktyczne sprawdzenie całego dysku podczas bezczynności użytkownika.

Domyślnie program po wykryciu zagrożenia próbuje naprawić plik, usuwając z niego szkodliwy kod. Jeśli nie jest to możliwe – plik zostaje usunięty.

Program posiada moduły: Ochrona lokalnych plików, Ochrona stron www, Ochrona Poczty, Firewall, Blokada rodzicielska, Monitoring stron internetowych.

Wersja testowa 30 dni na Windows.


Autor: TrustPort
Wersja: testowa
Rozmiar: 396 MB
Pobierz