TrustPort USB Antivirus

2019-01-01 0 przez Pliki

TrustPort USB Antivirus to mobilne rozwiązanie dla bezpiecznego przesyłania danych na wymiennych nośnikach pamięci flash np. dysków lub kart pamięci. Zapobiega kopiowaniu szkodliwego kodu na nośniki pamięci, wykonuje testy antywirusowe na dowolnym komputerze. Pozwala na szyfrowanie plików przed dostępem osób nieuprawnionych i oferuje niezawodne niszczenie prywatnych danych, które nie są już w użyciu.

Jak tylko nośnik pamięci jest podłączony do danego komputera, Ochrona rezydentna jest aktywna. To zapobiega przechowywaniu szkodliwego kodu na danym nośniku.

W zależności od potrzeb można uruchomić skanowanie komputera na którym pracujesz z przenośnego nośnika pamięci. W przypadku pojawienia się szkodliwego kodu, w zależności od ustawień plik zostanie zmieniony, przeniesiony do kwarantanny lub usunięty. Program antywirusowy TrustPort USB Antivirus jest w stanie rozpoznać wirusa nie tylko z bazy danych, ale również na podstawie jego struktury i zachowania.

Program TrustPort USB Antivirus pozwala, by poufne dane mogły być przechowywane w zaszyfrowanym archiwum pamięci USB lub karty pamięci na wypadek utraty lub kradzieży. Ważne jest, aby usunąć wszystkie poufne dane gdy nie są już potrzebne w taki sposób, że nie da się ich zrekonstruować. Do tego celu program oferuje bezpieczne Niszczenie.

Program TrustPort USB Antivirus nie jest zainstalowany na dysku twardym komputera, ale na oddzielnym nośniku pamięci. Podłożem może być na przykład dysk flash USB lub karta pamięci w dowolnym formacie. Pobierz TrustPort USB Antivirus za darmo https://www.trustport.com/en/home-users