VIPRE Antivirus za darmo

2019-01-01 0 przez Pliki

VIPRE Antivirus za darmo program antywirusowy do pobrania, który zabezpiecza komputer przed wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem. Aplikacja precyzyjnie skanuje, wyszukuje i blokuje wszystkie ukryte złośliwe aplikacje i procesy, które zagrażają bezpieczeństwu użytkownika. Poza tym dokładnie skanuje nie tylko pliki, ale również aktywne usługi sieciowe i alternatywne strumienie danych (ADS). VIPRE Antyvirus charakteryzuje się szybkością i skutecznością podczas skanowania dysku twardego oraz niewielkim zużyciem zasobów systemowych podczas wykonywania wielu operacji.

VIPRE Antivirus do pobrania

Broń się przed oprogramowaniem ransomware i innymi pojawiającymi się zagrożeniami, wirusami, trojanami, rootkitami, exploitami, programami szpiegującymi i innymi, dla spokoju ducha, który jest naprawdę bezcenny.

VIPRE blokuje złośliwą aktywność, blokując wszelkie próby szpiegowania lub kradzieży danych i natychmiast cię ostrzegając. VIPRE to rozwiązanie bezpieczeństwa nowej generacji, zaprojektowane z myślą o szybkości, unikaniu przeszkód i zapewnieniu bezpieczeństwa cyfrowego życia.

Pobierz VIPRE Antivirus za darmo