Wiedźmin 3 do pobrania pełna wersja po polsku

2020-02-01 3 przez Pliki

Wiedźmin 3 do pobrania pełna wersja po polsku na komputer PC za darmo. Gra Wiedźmin 3 zdobyła pierwsze miejsce najlepiej ocenianych gier PC w serwisie Metacritic. Co ciekawe reszta tytułów z TOP10 to stare produkcje więc Wiedźmin 3 jest z nich najświeższy. Wiedźmin 3: Dziki Gon od teraz bezpłatnie w abonamencie Xbox Game Pass. Promocja przed serialem Netfilx premiera 20 grudnia. Pierwszy sezon serialu o Geralcie z Rivii będzie miał osiem odcinków. The Witcher w polskiej wersji językowej Białemu Wilkowi głosu użycza Michał Żebrowski

Globalnie średnia jego ocen wystawionych przez użytkowników wyniosła 9,3/10, co więcej blisko pierwszej dziesiątki jest także dodatek Krew i Wino, ponieważ zajmuje on 13. pozycję z wynikiem 9,1/10. Pełen ranking gier można znaleźć w serwisie Metacritic.

Wiedźmin 3 do pobrania pełna wersja po polsku

Gra jest kontynuacją wydanego Wiedźmin książki oraz Wiedźmina 2: Zabójców królów. Tak jak poprzednie części, opowiada ona historię tytułowego wiedźmina – Geralta z Rivii – i jest osadzona w świecie wiedźmina, którego twórcą jest Andrzej Sapkowski. Gra jest ostatnią częścią cyklu, którego głównym bohaterem jest tytułowy wiedźmin, razem z nią stanowiącego trylogię.

Pokaże wam dzisiaj skąd pobrać gre za darmo i jak zainstalować: Wiedźmin 3: Dziki gon download z chomikuj. Można wykorzystać darmowy klucz do Wiedźmina 3 na PC ściągnij za darmo.

Wiedźmin 3: Dziki Gon do ściągnięcia za darmo jest fabularną grą, następna generacja otwartego świata gry fabularnej, mieszczący się w wizualnie wszechświata fantazji, pełen sensownych wyborów i efektownych konsekwencjami. W Wiedźminie 3, jesteś zawodowym łowcą potworów, zadanie znalezienia dziecka proroctwa w ogromnym, otwartym świecie z bogatych miast kupieckich, niebezpiecznych przełęczach i zapomnianych jaskiniach do zwiedzania. Wiedźmin 3 do pobrania pełna wersja po polsku na komputer PC.

Aktywacja i pobieranie gry Wiedźmin 3 ISO z internetu gog, steam, forum peb i chomikuj za darmo. Aby aktywacja kodu produktu klucza do gry odbyła się pomyślnie, należy pobrać i zainstalować odpowiednie pliki.

Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3:
Minimalne (przewidywane) wymagania sprzętowe Wiedźmin 3:
system operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub 64-bitowy Windows 8 (8.1) procesor: INTEL CPU Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD CPU Phenom II X4 940 karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 660 lub AMD GPU Radeon HD 7870 pamięć RAM: 6 GB wolne miejsce na dysku twardym: 40 GB
Rekomendowane (przewidywane) wymagania sprzętowe Wiedźmin 3:
system operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub 64-bitowy Windows 8 (8.1) procesor: INTEL CPU Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 770 lub AMD GPU Radeon R9 290 pamięć RAM: 8 GB wolne miejsce na dysku twardym: 40 GB