Alcohol 120% za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Alcohol 120% za darmo do pobrania Free Edition to dobry program do nagrywania płyt CD/DVD i emulator wirtualnych napędów. Aplikacja obsługuje odczyt i zapis danych subkanałowych, zapis danych w trybach SAO-RAW i DAO-RAW. Umożliwia odczyt błędnych sektorów wraz z możliwością szybkiego ich omijania. Jak zrobić obraz płyty Alcohol 120% Free Edition pełna wersja posiada zdefiniowane tryby kopiowania płyt: Audio CD, Audio CD+, VideoCD, Karaoke (CD+G), Play Station, Play Station 2 oraz płyt zabezpieczonych metodami : Laserlock, Protect CD-VOB, SafeDisc, SafeDisc2 (do wersji 2.8), Securom. Tworzenie obrazu płyty CD/DVD w programie w pełnej wersji umożliwia stworzenie do 31 napędów wirtualnych, emulujących CD/DVD-ROM. Jak zamontować wirtualny obraz?

Alcohol 120% za darmo do pobrania

Obsługiwane formaty czyta:

.mds/.mdf, (ang. Media Descriptor Image file) – domyślne
.ccd/.img/.sub, plik obrazu programu CloneCD
.cue/.bin, plik obrazu programu CDRWIN
.iso, obraz ISO
.bwt/.bwi/.bws, Blindread
.cdi, plik obrazu programu DiscJuggler
.nrg, plik obrazu programu Nero Burning ROM
.pdi, plik obrazu programu Instant CD/DVD
.b5t/.b5i, plik obrazu programu Blindwrite V5/V6 (także .b6t/.b6i)
.isz, plik obrazu programu UltraISO

Alcohol 120% Free Edition zapisuje:

.mds/.mdf, (ang. Media Descriptor Image file) – domyślne
.ccd/.img/.sub, plik obrazu programu CloneCD
.cue/.bin, plik obrazu programu CDRWIN
.iso, obraz ISO jak stworzyć wirtualny napęd?

Pliki DVD można zapisywać tylko w *.mds/.mdf

Alcohol Portable to oprogramowanie do obsługi napędów wirtualnych, które NIE wymaga instalacji w systemie i można je całkowicie dodać i usunąć jednym kliknięciem przycisku. Ponieważ Alcohol Portable nie jest zainstalowany, ale działa jako usługa w systemie, nie pozostawia śladu, a nawet można go zainstalować bezpośrednio z dysku USB lub karty SD.

Pobierz Alcohol Portable http://www.filefacts.com/alcohol-portable-download

Nie mogę stworzyć wirtualnego napędu. Jak zamontować obraz Alcohol 120% Free Edition w porównaniu do edycji płatnej pełna wersja posiada kilka ograniczeń funkcjonalności, umożliwiających utworzenie maksymalnie 2 wirtualnych napędów oraz jednoczesny zapis tylko jednego nośnika. W wersji Free Alcohol 120% chomikuj za darmo po polsku nie ma opcji emulacji zapisu na płyty CD/DVD. Jak zrobić obraz ISO płyty?

Poberz Alcohol 120% za darmo na komputer z Windows. http://www.filefacts.com/alcohol-120-download