CloneCD program do kopiowania płyt CD/DVD

2017-06-09 0 przez Pliki

CloneCD to program do kopiowania płyt CD/DVD. Aplikacja pracuje w trybie RAW. Tryb ten pozwala na całkowitą kontrolę nad zapisywanymi danymi, czego efektem są idealne kopie przegrywanych płyt. Dzięki temu można odczytać większość CD z zabezpieczeniami. Program pozwala na kopiowanie: CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD+R Dual Layer i DVD-RAM (również tych zabezpieczonych). CloneCD umożliwia kasowanie nośników wielokrotnego zapisu. Można za jego pomocą odczytać i nagrać kopię zapasową większość płyt zabezpieczonych przed kopiowaniem (obsługuje zabezpieczenia typu: Laserlock, ProtecCD, Safedisk, SecureRom i inne).

Program do kopiowania płyt CD DVD

CloneCD to doskonałe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych muzyki oraz CD z danymi, bez względu na format nośnika. CloneCD posiada wielokrotnie nagradzany interfejs pozwalający skopiować praktycznie każdy nośnik w kilka kliknięć.

CloneCD pozwala na stworzenie dokładnej kopii 1:1 oryginalnego nośnika. Czy Twoja płyta CD, niewykonana w standardzie Red Book, nie działa w car audio – kopia wykonana CloneCD będzie na pewno.

RedFox łączy wiedzę i innowację z latami doświadczeń oraz bezpośrednią komunikację z klientami w celu zapewnienia nieustających ulepszeń, ponadto CloneCD zapewnia po dziś dzień najwyższą jakość kopii nośnika.

Pobierz CloneCd za darmo https://www.redfox.bz/pl/download.html