Plex filmy i telewizja online za darmo

2023-01-01 0 przez Pliki

Plex program do udostępniania i oglądania filmów w sieci. Aplikacja umożliwia nam oglądanie nagrań, zdjęć lub słuchanie muzyki z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Działa na zasadzie multimedialnego serwera jak Ps3 Media Server czy XMBC media center. Ponadto oprogramowanie posiada wbudowany odtwarzacz multimedialny do oglądania różnych kanałów telewizyjnych z całego świata (MTV, Eurosport i wiele innych). Więcej filmów i seriali po polsku zobacz na Player+ VOD TV na życzenie.

Twoje ulubione filmy online, telewizja, muzyka, programy internetowe, podcasty i inne – wszystkie przesyłane strumieniowo na ulubione ekrany. Plex łączy wszystkie media, które są dla Ciebie ważne. Twoja osobista kolekcja będzie wyglądać pięknie wraz z gwiazdami przesyłanymi strumieniowo. 

Ciesz się telewizją na żywo i DVR, rosnącym katalogiem wspaniałych programów internetowych, wiadomości i podcastów. Wreszcie możesz cieszyć się wszystkimi multimediami, które kochasz w jednej aplikacji, na dowolnym urządzeniu, bez względu na to, gdzie jesteś.

Oglądaj swoje ulubione gwiazdy w ich największych rolach ZA DARMO! Plex daje dostęp do tysięcy filmów i programów – w tym filmów dokumentalnych, musicali Bollywood i nie tylko. Nie wymaga specjalnego sprzętu, subskrypcji ani specjalnych umiejętności technicznych (popcorn i przekąski wysoce zalecane). Wystarczy zalogować się do Plex, aby rozpocząć oglądanie. Odkryj dziesiątki nowych kolekcji lub stwórz własną. To nie ryzyko, cała nagroda.

Plex przenosi wszystkie Twoje biblioteki wideo, muzyki i zdjęć wraz z twoimi ulubionymi podcastami, programami internetowymi, streamingiem muzyki z TIDAL oraz aktualnościami online dostarczanymi na Twój Android TV, Fire TV, PC, Mac lub telefon z Androidem. Możesz także oglądać i nagrywać DARMOWĄ telewizję bezprzewodową (wymagany tuner / antena).

Pobierz Plex za darmo https://www.plex.tv/