Bitdefender Antivirus Free Edition

2020-01-01 0 przez Pliki

Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowy program antywirusowy do pobrania na komputer i telefon. Narzędzie skutecznie chroni komputer przed szkodliwymi wirusami na różnego rodzaju nośnikach zewnętrznych, złośliwymi komponentami publikowanymi na stronach internetowych.

Bitdefender Antivirus Free Edition co jakiś czas przeprowadza gruntowne skanowanie dysku w poszukiwaniu szkodników. Aplikacja do zabezpieczenia systemu działa na zasadzie pracy w chmurze, dzięki czemu charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Program do ochrony komputera pracuje również w trybie offline, w którym wykorzystuje zapisane lokalnie na dysku twardym bazy sygnatur.

Bitdefender Antivirus Free Edition

zapewnia podstawową ochronę komputera. Chroni przez zagrożeniami podczas przeglądania stron internetowych oraz przez złośliwymi plikami, które pobrały się na dysk. Darmowy antywirus Bitdefender Antivirus Free Edition do tego celu wykorzystuje bazę bezpiecznych i zainfekowanych stron oraz plików.
Bitdefender Antivirus Free Edition przewyższa podobne programy antywirusowe za darmo, stosując mieszankę zastrzeżonych technologii wykrywania nowych lub nieznanych zagrożeń bez wpływu na szybkość komputera.
Bitdefender Antivirus Free Edition

  • Skanowanie i usuwanie wirusów. Na żądanie i skanowania przy dostępie – potężne silniki skanowania mają zapewnić wykrywanie i usuwanie wszystkich wirusów.
  • Active Control z zagrożeniami. Bitdefender Free Antivirus do ściągnięcia wykorzystuje innowacyjną technikę zwaną wykrywanie behawioralne ściśle monitorować aktywne aplikacje. Kiedy wykryje coś podejrzanego, potrzeba natychmiastowego działania.
  • Anti-Phishing. Bitdefender Free Antivirus download w trakcie wykrywania i blokuje strony internetowe podszywające się pod godną zaufania w celu kradzieży danych finansowych, takich jak hasła lub numery kart kredytowych.
  • Zwalczanie nadużyć Finansowych. Nasz zaawansowany system filtrowania ostrzega, gdy odwiedzasz strony internetowe, które mogą próbować oszustwa, takie jak kasyna, xxx, programy pożyczkowe pieniędzy i inne.

Program Bitdefender do pobrania w wersji bezpłatnej niestety oczywiście nie posiada tak rozbudowanych funkcjonalności jak płatne antywirusy. Wymagania Windows 10, 8 i 7, Mac OS, Android.

Pobierz Bitdefender Antivirus za darmo pełna wersja po polsku https://www.bitdefender.com/solutions/free.html