Avira Free Antivirus

2020-01-01 0 przez Pliki

Avira Free Antivirus darmowy program antywirusowy do pobrania łatwy w obsłudze. Skanuje zasoby komputera w poszukiwaniu wirusów, prowadzi ochronę w czasie rzeczywistym. Avira Free Antivirus dzięki analizie heurystycznej rozpoznaje także nieznane wirusy. Skanuje pliki pobrane z Internetu, jak również pocztę elektroniczną. Aktualizacje przygotowane przez producenta pobierane są automatycznie poprzez Internet. Avira Free Antivirus darmowy, pod warunkiem korzystania z niego jedynie w celach prywatnych.

Avira Free Antivirus do pobrania pełna wersja za darmo jest bardzo ciekawym pomysłem jeśli chodzi o ochronę własnego komputera. Program jest bardzo prosty w wykorzystaniu oraz wszechstronny jeśli chodzi o swoje wszelkie opcje, które ma dla siebie do wykorzystania. Program Avira Free Antivirus jest chwalony przez wszystkich zainteresowanych, bowiem na rynku robi nie lada furorę co trzeba mu przyznać.

Konkuruje z najlepszymi płatnymi odpowiednikami oprogramowania antywirusowego. Zaletą programu jest doskonała wykrywalność zagrożeń, lekkość dla systemu jak również pełny monitoring sieci i komputera w czasie rzeczywistym.

Avira Free ma wbudowaną zaporę ogniową firewall, moduł antykradzieżowy, szybki skaner wirusów, funkcję automatycznego pobierania najnowszych aktualizacji z bazami sygnatur zagrożeń oraz tworzy szczegółowe raporty.

Minusami programu Avira Free są: brak polskiego tłumaczenia, skanera poczty przychodzącej i wychodzącej, modułu ochrony gracza, wtyczki do optymalizacji systemu czy monitoringu niebezpiecznych stron WWW.

Darmowy antywirus Avira

 1. Posiada bardzo wysoki współczynnik wykrywalności szkodliwego i złośliwego oprogramowania.
 2. Rezydentną ochronę, która chroni zasoby komputera w czasie rzeczywistym.
 3. Posiada moduł zapory ogniowej „Firewall”, który zabezpiecza sieć przed włamaniami i atakami hackerów.
 4. Ma wbudowaną funkcję automatycznej aktualizacji najnowszych sygnatur zagrożeń.
 5. Szybki i dokładny silnik skanera wirusów, wykrywa zagrożenia nawet w archiwach.
 6. Wbudowaną ochronę zagrożeń m.in zabezpiecza przed: Adware, Spyware, Trojanami, Backdoor, Dialerami, Phishingiem, Malware oraz innym szkodliwym kodem.
 7. Posiada heurystyczną ochronę komputera i plików.
 8. Zabezpiecza dostęp do zaawansowanych funkcji programu hasłem.
 9. Analizuje oraz przenosi podejrzane pliki do kwarantanny, gdzie są oczyszczane i leczone.
 10. Łatwy w obsłudze i czytelny interfejs graficzny, z jego obsługą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy.
 11. W programie nie zabrakło też zaawansowanych ustawień. Użytkownik może zaplanować wykonanie kompletnego skanowania, określać wrażliwe obszary do analizy czy zapisywać utworzone szczegółowe raporty.

Pobierz Avira Free Antivirus dla Windows, Mac, Android, iOS.

https://www.avira.com/en/free-antivirus-windows