Botoks online cały film gdzie oglądać za darmo?

2017-10-03 0 przez Pliki

Botoks to nowy film Patryka Vegi wszedł do kin 29 września 2017 roku i film okazał się hitem obejrzało go tylko w pierwszy weekend 711 906 widzów. Gdzie oglądać Botoks w internecie? Czy jest dostępny cały film online, zobacz jak obejrzeć Botoks na cda lub zalukaj.

Na facebook Patryk Vega napisał:
BOTOKS” – NAJLEPSZE OTWARCIE 2017 ROKU – 711 TYSIĘCY WIDZÓW W 3 DNI
Kochani,
W ciągu ostatnich dni wielu z Was pytało mnie o przyczyny medialnej nagonki na film „Botoks” oraz negatywnych wpisów na forach, wysyłanych z tych samych adresów ip, na zlecenie wyspecjalizowanej agencji. Dla mnie odpowiedź jest jasna. „Botoks” jest filmem, który rozszerza światło w świecie ogarniętym ciemnością. A to, czego jesteśmy świadkami, jest niczym innym, jak starciem ciemności ze światłem. Dlatego miło mi Was poinformować, że z tej walki wyszliśmy zwycięsko. Film „Botoks” odnotował najlepsze otwarcie 2017 roku. W ciągu 3 dni obejrzało go 711 tysięcy widzów. Dziękuję Wam, że poszliście na mój film, chociaż mówiono Wam, byście tego nie robili. Cieszę się, że od tej chwili to Wy będziecie mówić o „Botoksie”, bo nie zagłuszy Was żadna kłamliwa, pisana na zlecenie recenzja.
Patryk Vega

Botoks online film za darmo

https://www.youtube.com/watch?v=Efv1e16vurw

Showmax przedstawia film „Botoks” Patryka Vegi.

Botoks to nowy film Patryka Vegi, w którym reżyser koncentruje się na losach czterech kobiet pracujących w polskiej służbie zdrowia. Twórca Pitbulla odkrywa kulisy pracy życia lekarzy i pokazuje, z jakim ciężarem codziennie zmagają się pracownicy. szpitali Nie zabraknie także nielegalnych przedsięwzięć i znieczulicy na ludzkie cierpienie.

Zobacz gdzie oglądać filmy online za darmo. Cały film na CDA, zobacz na Zalukaj, openload, czy Botoks film do ściągnięcia za darmo i legalnie.