TorrentGalaxy.to jak pobierać torrenty?

2023-10-18 0 przez Pliki

TorrentGalaxy jeden z najpopularniejszych serwisów z torrentami nie działa – jak pobierać torrenty? Koniec TorrentGalaxy to kłopot dla wielu użytkowników, serwis został zamknięty podobnie jak KickAss Torrents, TorrentZ oraz inne pirackie strony z torentami.

Torrenty gnębione przez właścicieli praw autorskich do filmów, seriali, gier itp.

Wraz z niefortunnym zamknięciem popularnej strony z torrentami RARBG , społeczność internetowa korzystająca z torrentów musiała szukać nowego, niezawodnego domu. Wchodząc na wyższy poziom, TorrentGalaxy okazał się godnym następcą, zapewniając płynne przejście zapalonym użytkownikom torrentów. Znany z ogromnej biblioteki wysokiej jakości treści i przyjaznego dla użytkownika interfejsu, TorrentGalaxy szybko stał się ulubionym miejscem dla osób poszukujących różnorodnej oferty filmów i programów telewizyjnych. Wykorzystując dziedzictwo pozostawione przez RARBG, TorrentGalaxy nadal priorytetowo traktuje wygodę użytkownika i oferuje kwitnącą społeczność dla entuzjastów, którzy mogą dzielić się i odkrywać torrenty.

Nowa domena (Aktualizacja 2)

TorrentGalaxy przeniósł się do nowej domeny

torrentgalaxy.to

Strona zablokowana aktualizacja – Torrentgalaxy.org jest blokowany przez dostawców usług internetowych w krajach na całym świecie. Odblokuj TorrentGalaxy i uzyskaj dostęp do działającego serwera lustrzanego za pomocą proxy torrent (oficjalnego i zewnętrznego). Oficjalną bramkę proxy TGx, znaną również jako ProxyGalaxy, można znaleźć tutaj: torrentgalaxy.pw.

Oficjalne serwery proxy TorrentGalaxy aktualnie dostępne online to:

  • torrentgalaxy.mx (główny serwer proxy)
  • torrentgalaxy.su (inny serwer proxy)
  • torrentgalaxy.pw (brama proxy)

TorrentGalaxy (TGx) to witryna z torrentami, zawierająca filmy, programy telewizyjne, muzykę, gry i inne gatunki do pobrania. TGx został stworzony przez byłych członków zamkniętego ExtraTorrent . Oprócz najważniejszej funkcji, jaką jest wyszukiwarka torrentów, witryna oferuje także zaawansowaną wyszukiwarkę torrentów IMDB . Użytkownicy Torrenta mogą znaleźć filmy lub programy telewizyjne, po prostu umieszczając ich identyfikator IMDB w polu wyszukiwania TorrentGalaxy. Spowoduje to wyświetlenie listy wszystkich torrentów powiązanych z tym elementem IMDB. TorrentGalaxy oferuje również łatwy sposób wykluczania wyników pornograficznych zarówno dla gości, jak i członków. Promowała się także jako  pierwsza witryna z torrentami z grami zręcznościowymi .

Dla przypomnienia w Polsce ściąganie filmów jest legalne. Zabronione jest jednak ich udostępnianie. Gdzie oglądać filmy online w sieci?

Jaka alternatywa dla torrentów? Sprawdź zamiast torrentów przeglądarkę KODI i wtyczki do niej( przede wszystkim wtyczkę Exodus)

Jak pobierać torrenty?

Ten poradnik pokaże Ci, jak pobrać z The Pirate Bay.

Istnieje wiele różnych klientów BitTorrent, ten przewodnik wyjaśnia, jak korzystać uTorrent.

Instalacja – Pobierz uTorrent  i Zainstaluj go.

Pobieranie
Idź do thepiratebay.org i wybierz pobieranie. Kliknij „ Pobierz ”.
Teraz Twoja przeglądarka może zapytać, co program, który chcesz otworzyć ten plik. Wybierz uTorrent i upewnij się, że przeglądarka zapamiętuje wyborem.
Twoje pliki są teraz pobierane w uTorrent.