Euro Truck Simulator do pobrania za darmo

2020-12-01 1 przez Pliki

Euro Truck Simulator do pobrania za darmo po polsku pełna wersja na komputer PC. Gra Euro Truck Simulator 2 to druga odsłona symulatora jazdy ciężarówką od SCS Software, w którym gracz poprowadzi wirtualne potężne samochody ciężarowe.            

EURO TRUCK SIMULATOR 2 – PC

Zostań królem europejskich szos z yanosik antyradar! Kierowcą który nie boi się najdłuższych dystansów! W trakcie swoich podróży zobaczysz ponad 60 europejskich miast, m.in. w takich krajach jak Belgia, Włochy, Holandia, Polska. Tam gdzie liczy się czas i bezpieczeństwo Twoje umiejętności zostaną wystawione na ciężką próbę. Jeśli uważasz, że posiadasz cechy najlepszego kierowcy ciężarówki, to wskakuj za kółko i to udowodnij tylko uważaj na fotoradary!

Cechy gry Euro Truck Simulator 2 download:
· Transportuj różnorodne ładunki do ponad 60 europejskich miast.
· Prowadź własny biznes, który będzie się rozrastał nawet gdy zakończysz już swoją karierę kierowcy.
· Stwórz własną flotę pojazdów, kupuj garaże, zatrudniaj kierowców, zarządzaj własną firmą by osiągnąć jak najwyższy zysk.
· Dowolnie modyfikuj swoje ciężarówki, od zmiany osiągów, do kosmetycznych detali.
· Wymieniaj światła, rury, klaksony, sygnalizatory, wydechy i o wiele więcej.
· Przemierzaj tysiące kilometrów prawdziwych dróg z automapa, z setkami realnie odwzorowanych obiektów.

Euro Truck Simulator 2 do ściągnięcia daje szansę zostania prawdziwym kierowcą ciężarówki w zaciszu własnego domu! Gra oferuje licencjonowane ciężarówki z niezliczonymi opcjami dostosowywania i zaawansowaną fizykę jazdy, dzięki czemu zapewnia niezrównane wrażenia z jazdy, dzięki czemu znalazła się w miejscu najpopularniejszego symulatora jazdy ciężarówek na rynku. W świecie gry o ciężarówkach znajduje się wiele punktów orientacyjnych i precyzyjnie odtworzone terytoria, aby stworzyć wyjątkowe wrażenia, dzięki którym poczujesz się, jakbyś prowadził ciężarówki w prawdziwym życiu! Nauka jazdy jak na prawdziwe testy na prawo jazdy kategori C+E. Ale nie dajmy się zwieść – Euro Truck Simulator 2 do pobrania za free full version to nie tylko jazda – ekonomia w grze pozwala ci stworzyć i rozwijać własną firmę transportową dokładnie tak, jak uważasz – możliwości są nieograniczone!

Darmowe pobieranie z chomikuj Euro Truck Simulator 2 spolszczenie i dodatki do gry, darmowe klucze do gry online.

Pobierz Euro Truck Simulator 2 PL pełna wersja po polsku do pobrania za darmo. Musisz utworzyć nowe konto Steam. Jest bezpłatny i nie wymaga podania danych karty kredytowej. Po zainstalowaniu Steam za darmo możesz pobrać pełną wersję gry online.