Far Cry 6 za darmo

2022-08-04 0 przez Pliki

Far Cry 6 za darmo do pobrania na komputer i konsole, graj teraz. Darmowy weekend Far Cry 6 od 4 do 8 sierpnia (PC, PS4, PS5, XBOX)

Pobierz grę już teraz!
Udaj się do mrocznego świata współczesnej rewolucji partyzanckiej, której celem jest wyzwolenie narodu od dyktatora i jego syna.

Graj za darmo w pełną wersję gry Far Cry 6 od godz. 18:00 dn. 4 sierpnia do godz. 18:00 dn. 8 sierpnia (czasu lokalnego)!

Już teraz rozpocznij pobieranie, by móc grać, jak tylko ruszą serwery.

Kiedy darmowy weekend dobiegnie końca, twoje postępy zostaną przeniesione do gry właściwej, jeśli tylko ją kupisz.

Far Cry 6 do pobrania

strzelanka pierwszoosobowa opracowana przez Ubisoft Toronto i wydana przez Ubisoft. Jest to szósta część głównej serii Far Cry. Gra została wydana 7 października 2021 roku na Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Google Stadię i Amazon Lunę.

Zobacz, jak to jest być współczesnym partyzantem, i obal dyktatora oraz jego syna, by oswobodzić Yarę.

Gra już dostępna na Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Epic Games oraz Ubisoft Connect. Jako przywódcy Yary, ja i mój syn Diego, przywrócimy naszej ojczyźnie jej dawną chwałę. Antón jest gotów poświęcić własny naród, byle tylko zbudować raj na ziemi. NIE UFAJ MU. Dani Rojas i jej leśna banda to zdrajcy naszego wielkiego kraju. Nie spoczniemy w walce o wyzwolenie naszego narodu spod ucisku okrutnego tyrana. Dani wychowała się na Yarze i na własnej skórze doświadczyła brutalności władzy Antóna. Po tym, jak omal nie zabili jej żołnierze reżimu, połączyła siły z ugrupowaniem partyzanckim Libertad i teraz razem walczą o wyzwolenie ojczyzny ze szponów Antóna i skorumpowanego reżimu.

Far Cry 6 za darmo gra od Ubisoft https://freeweekend.ubisoft.com/farcry6/pl-PL