Far Cry 6 za darmo

2023-02-17 0 przez Pliki

Far Cry 6 za darmo do pobrania na komputer i konsole, graj teraz. Darmowy weekend Far Cry 6 od 16 lutego (PC, PS4, PS5, XBOX)

Graj za darmo w pełną wersję gry Far Cry 6 od 16 lutego, 17.00 do 20 lutego, 17.00. Pobierz grę już teraz!
Udaj się do mrocznego świata współczesnej rewolucji partyzanckiej, której celem jest wyzwolenie narodu od dyktatora i jego syna.

Graj za darmo w pełną wersję gry Far Cry 6 po polsku w promocji.

Już teraz rozpocznij pobieranie, by móc grać, jak tylko ruszą serwery.

Kiedy darmowy weekend dobiegnie końca, twoje postępy zostaną przeniesione do gry właściwej, jeśli tylko ją kupisz.

Far Cry 6 do pobrania

strzelanka pierwszoosobowa opracowana przez Ubisoft Toronto i wydana przez Ubisoft. Jest to szósta część głównej serii Far Cry. Gra została wydana 7 października 2021 roku na Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Google Stadię i Amazon Lunę.

Zobacz, jak to jest być współczesnym partyzantem, i obal dyktatora oraz jego syna, by oswobodzić Yarę.

Gra już dostępna na Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Epic Games oraz Ubisoft Connect. Jako przywódcy Yary, ja i mój syn Diego, przywrócimy naszej ojczyźnie jej dawną chwałę. Antón jest gotów poświęcić własny naród, byle tylko zbudować raj na ziemi. NIE UFAJ MU. Dani Rojas i jej leśna banda to zdrajcy naszego wielkiego kraju. Nie spoczniemy w walce o wyzwolenie naszego narodu spod ucisku okrutnego tyrana. Dani wychowała się na Yarze i na własnej skórze doświadczyła brutalności władzy Antóna. Po tym, jak omal nie zabili jej żołnierze reżimu, połączyła siły z ugrupowaniem partyzanckim Libertad i teraz razem walczą o wyzwolenie ojczyzny ze szponów Antóna i skorumpowanego reżimu.

Far Cry 6 za darmo gra od Ubisoft https://freeweekend.ubisoft.com/farcry6/pl-PL