IQmango CD Ripper program do zgrywania płyt

2018-06-11 0 przez Pliki

IQmango CD Ripper Free program do zgrywania płyt to darmowe narzędzie do zgrywanie muzyki z nośników CD-Audio do plików w formacie MP3, OGG VORBIS, FLAC i WAV. Program oferuje mnóstwo rozmaitych i bardzo przydatnych funkcji, niektóre z nich to m.in.: możliwość edycji tagów, obsługa baz danych CDDB wymienić należy także opcje tworzenia obrazów CUE/BIN z plików audio i ich nagrywania na płytach CD/CD-RW/DVD, kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu oraz stymulacji zapisu. Na górze okna możemy podać nazwę artysty, albumu, gatunek oraz rok wydania płyty – dane te zostaną wpisane do ID3Tag’ów. Standardowo ze ścieżki nagranej na płytę nie można odczytać tytułów piosenek. Jednak program pozwala na wysłanie żądania przez Internet do bazy CDDB, skąd na podstawie czasów trwania piosenek, ich liczby oraz sum kontrolnych zostaną odnalezione i automatycznie zapisane w tytułach oraz tagach nazwy utworów.

IQmango Free Audio CD Ripper to doskonałe narzędzie do zgrywania, umożliwiające pobieranie muzyki z dowolnej płyty CD i konwertowanie jej na różne urządzenia mobilne i przenośne. Za pomocą tego zaufanego oprogramowania możesz zgrywać i konwertować pliki muzyczne CD audio na MP3, WAV, AAC, FLAC, OGG, WMA i więcej. Ciesz się bez utraty jakości zgranej muzyki – istnieje możliwość konwersji na bezstratne formaty, takie jak WAV i FLAC. Oprogramowanie jest łatwo konfigurowalne, dzięki czemu możesz edytować metatagi nazwy wykonawcy / albumu, gatunku, tytułów utworów, wybrać lokalizację folderu wyjściowego itp. Kontroluj jakość kompresji plików wyjściowych (bitrate) podczas zgrywania płyt CD na pliki MP3, AAC, OGG.

Program do zgrywania płyt CD

Wydajny darmowy program IQmango Audio CD Ripper pozwala wybrać częstotliwość próbkowania, dostosować szybkość transmisji i inne ustawienia wyjściowe. Program działa szybko i bezbłędnie konwertuje zgrane ścieżki audio do różnych formatów, które są kompatybilne z twoim urządzeniem, takim jak iPhone, iPad, iPad, Android, Blackberry lub gadżet Windows 8 Phone. Najlepsze w oprogramowaniu IQmango jest jego prostota i skuteczność, a tak, nic nie trzeba płacić!

Zobaczmy, kiedy może być potrzebna działająca i niezawodna aplikacja do zgrywania płyt CD audio. Najbardziej oczywistą rzeczą jest zgrywanie płyty audio CD w celu wykonania kopii zapasowej do formatu bezstratnego, aby uniknąć utraty jakości. Jeśli jesteś fanem iPoda, ale nadal nie rezygnujesz z kupowania płyt CD, możesz zgrać płytę audio CD na MP3 lub AAC i wysłać pliki na swoje piękne urządzenie Apple – iPod, iPhone lub iPad. Wypróbuj nasze oprogramowanie i przejmij pełną kontrolę nad swoją kolekcją płyt CD.

Pobierz IQmango CD Ripper Free http://iqmango.com/AudioCDRipper.html