MEGOGO 23 kanały TV za darmo online

2023-06-27 0 przez Pliki

MEGOGO – 23 kanały TV za darmo online. Oglądaj filmy, seriale, kreskówki, programy online za darmo i legalnie

MEGOGO – dobre filmy online legalnie i za darmo

Lista kanałów
Polsat (HD), TV Puls (HD), TVN, TV4 (HD), TVP1 (HD), TVP2 (HD), TVP3, Puls 2, WP (HD), Polonia 1 (HD), Tele5 (HD), TVS, Stopklatka (HD), Zoom TV (HD), Sportowa.TV (HD), Music Box Polska (HD), Stars.TV (HD), TVP World (HD), DW, France 24 (HD), Freedom (HD), Blog for Kids in English HD, Blog DIY in English HD.
Kanały dostępne bez logowania i rejestracji
Kanały możemy oglądać w przeglądarce internetowej, ale możemy również pobrać aplikację na systemy Windows, Android oraz iOS.
Telewizory, na których działa Megogo:

Samsung Tizen (od 2015 roku i nowszych)
Samsung Orsay (2013-2014)
LG webOS (od 2014 roku i nowszych)
LG NetCast (2012-2016)
Sony Android TV
Sony Smart TV opartym na Linux (od 2013 roku)
Philips z Android TV
Philips Linux (od 2013 roku)
Panasonic z Android TV
Panasonic Firefox OS (od 2015 roku)
Hisense Android TV
Hisense Vidaa U (od 2014 roku)

MEGOGO

to międzynarodowy serwis medialny, który narodził się w Ukrainie

Wybieraj, co chcesz

Kino. Telewizja. Sport. Muzyka. Wspaniałe treści na każdy gust. Współpracujemy z FOX, BBC, Walt Disney, Monolith, Kino Świat, Gutek Film i największymi studiami na całym świecie, aby zaprezentować jeszcze więcej treści. Wszystko po to, abyś zawsze miał wybór i aby Twój odpoczynek był jak najbardziej przyjemny

Jakość ma znaczenie

Czasem oglądasz seriale i postać mówi z opóźnieniem, a czasem zmienia się w rozpikselowanego potwora. Albo co najgorsze, dźwięk zacina się, gdy piłka ma wpaść do bramki! Słaba jakość tylko psuje wrażenia z oglądania. Z nami jest łatwiej – mamy tylko wysokiej jakości obraz i tłumaczenie. W katalogu MEGOGO dostępne są filmy w rozdzielczości UHD, HDR i 4K, aby oglądanie było zawsze przyjemnością, a dostępne języki to język polski, ukraiński, angielski, azerski, litewski, kazachski, estoński, gruziński i inne

Treści dla wszystkich i każdego

MEGOGO zmienia przyzwyczajenia użytkowników dotyczące nowoczesnej konsumpcji treści: telewizja z funkcjami interaktywnymi, wysokiej jakości filmy i animacje, system rekomendacji treści i własne tematyczne kanały interaktywne. Dostęp do MEGOGO możliwy jest na telewizorach z funkcją Smart TV, odtwarzaczach multimedialnych, Apple TV, Android TV, konsolach do gier, smartfonach i tabletach opartych na systemach iOS i Android, a także komputerach. Staramy się również, aby treści były dostępne dla wszystkich użytkowników, dlatego regularnie zwiększamy katalog treści w języku migowym i audiodeskrypcją.

Adres https://megogo.net/