MuWire darmowy program p2p

2019-01-04 0 przez Pliki

Muwire darmowy program p2p do ściągniecia łatwe anonimowe udostępnianie plików przy użyciu technologii I2P. MuWire to anonimowy program do udostępniania plików. Możesz udostępniać, wyszukiwać i pobierać pliki dowolnego typu. MuWire jest całkowicie darmowy i open source. Nie ma żadnych powiązanych reklam ani ofert.

Darmowy program p2p MuWire

Przy pierwszym uruchomieniu MuWire ładowanie zajmuje kilka minut.

Przy pierwszym uruchomieniu MuWire poprosi Cię o wybranie pseudonimu. Ten pseudonim jest połączony z silnym kryptograficznie adresem I2P i tworzy twoją unikalną tożsamość w MuWire. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Pseudonimy MuWire.

Pobierz darmowy program p2p do ściągnięcia https://muwire.com/

LimeWire to klient sieci Gnutella, przeznaczony do wymiany nagrań muzycznych, filmów, oprogramowania komputerowego oraz wyszukiwania trudno dostępnych plików w internecie. Do najważniejszych funkcji programu zaliczamy: wyszukiwanie w zakładkach, automatyczne określanie najszybszego źródła do pobierania, ustawianie proxy, wznawianie transferów, ustawianie limitów transferu, banowanie użytkowników, integracja z iTunes i dużo dużo więcej. W oknie głównym programu dostępne są trzy zakładki: wyszukiwanie, monitor oraz biblioteka. Prosty interfejs, stabilna praca, dobry filtr plików oraz szybkie przesyłanie plików to tylko niektóre z zalet aplikacji. LimeWire posiada możliwość minimalizacji do paska tray oraz ciekawą funkcję umożliwiającą automatyczne zamknięcie programu po ukończeniu pobierania wybranych plików.