Panda Security bezpłatny antywirus i VPN

2020-01-01 0 przez Pliki

Panda Mobile Security bezpłatny antywirus i VPN dla systemu Android do ochrony smartfona lub tabletu przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem oraz programami szpiegującymi. Chroni prywatność użytkownika, blokując aplikacje, które uzyskują dostęp do danych poufnych jego zgody. Teraz dostępny również z poziomu urządzeń typu smartwatch z systemem Android Wear. Pobierz darmowy program antywirusowy na Androida.

Panda bezpłatny antywirus na Android

Funkcje podstawowe:
Ochrona
• Ochrona antywirusowa w czasie rzeczywistym: Panda Mobile Security skanuje każdą pobieraną aplikację oraz aktualizacje aplikacji przed pierwszym użyciem celem uniknięcia wszelkich zagrożeń od samego początku.
• Możliwe jest przeprowadzenie skanowania na żądanie celem wykrycia wirusów, programów szpiegujących lub złośliwego oprogramowania w plikach lub zawartości multimedialnej. Teraz możliwe jest także przeprowadzenie skanowania smartfona lub tabletu z poziomu urządzenia typu smartwatch!
Kontrola prywatności
Oprócz skanowania urządzenia przy użyciu najlepszego antywirusa możesz także kontrolować przez cały czas, co każda aplikacja może i czego nie może robić oraz do jakich poufnych informacji może uzyskiwać dostęp.
Kontrola prywatności sprawdza i prezentuje uprawnienia dostępu aplikacji (dostęp do kontaktów, kont bankowych, zdjęć itp.) zainstalowanych na Twoim urządzeniu z systemem Android .
Przyspieszanie urządzenia
Panda Mobile Security sprawdza w czasie rzeczywistym wykorzystanie zasobów aplikacji zainstalowanych na Twoim urządzeniu celem zoptymalizowania prędkości, wydajności oraz wykorzystania pamięci urządzenia. Zwiększ wydajność oraz wydłuż czas korzystania z baterii Twojego urządzenia z systemem Android!
Zabezpieczenie antykradzieżowe oraz lokalizator telefonu
W przypadku zgubienia urządzenia możliwe jest jego odzyskanie dzięki systemowi geolokalizacji Panda Mobile Security.
Lokalizacja zdalna: Znajdź szybko swój tablet lub telefon w przypadku kradzieży dzięki naszemu systemowi GPS.
Blokowanie zdalne: Zablokuj swoje urządzenie w przypadku jego zgubienia lub kradzieży, aby uniemożliwić osobom niepowołanym korzystanie z niego oraz uzyskanie dostępu do informacji osobowych.
• Zdalne kasowanie danych: Możliwe jest usunięcie wszelkich informacji przechowywanych na telefonie lub tablecie w przypadku jego zgubienia lub kradzieży aby uniemożliwić innym uzyskanie dostępu do danych poufnych znajdujących się na urządzeniu lub na karcie pamięci SD.
Nawet najlepszy antywirus, który zapewnia ochronę przed programami szpiegującymi oraz złośliwym oprogramowaniem, nie zapobiegnie kradzieży lub utracie Twojego telefonu. W takim przypadku dzięki funkcjom zabezpieczenia przed kradzieżą oraz geolokalizacji Twój telefon nie dostanie się w niepowołane ręce.
Teraz lokalizacja i blokowanie telefonu są możliwe także z poziomu urządzeń typu smartwatch.


Funkcje Pro
• Alarmy kradzieżowe: Jeżeli Twój telefon lub tablet zostanie skradziony, możesz wykonać zdjęcie złodziejowi po trzech nieudanych próbach odblokowania urządzenia. Zdjęcie wraz z lokalizacją urządzenia zostanie przesłane za pośrednictwem poczty e-mail.
• Alarmy ruchu: Alarm zostanie uruchomiony, jeżeli ktoś podniesie Twoje urządzenie bez Twojej zgody.
• Połączenie urządzenia typu smartwatch z telefonem lub tabletem: Alarm włączy się, gdy urządzenie znajdzie się zbyt daleko od twojego zegarka.
• Alarm zdalny: Uruchom zdalnie alarm na zgubionym lub skradzionym urządzeniu z poziomu urządzenia typu smartwatch.
• Zdalne wykonywanie zdjęć: Zrób zdjęcie przy użyciu urządzenia z poziomu urządzenia typu smartwatch z systemem Android Wear.

Pobierz Panda Security na Android  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pandasecurity.pandaav&hl=pl