Pitbull Ostatni pies za darmo cały film online

2020-01-22 0 przez Pliki

Pitbull Ostatni pies za darmo cały film online cda i zalukaj bez rejestracji do obejrzenia w internecie w dobrej jakości. „Pitbull. Ostatni pies” według scenariusza i w reżyserii Władysława Pasikowskiego to ostatni film z serii „Pitbull”. Zobacz oficjalny zwiastun filmu Pitbull. Ostatni pies (2018) bez limitu.

Najnowszy film online W. Pasikowskiego, twórcy takich kultowych filmów jak: „Psy” czy „Jack Strong”, to klasyka kina akcji. „Pitbull. Ostatni pies” zgromadził śmietankę polskiej kinematografii, począwszy od gwiazdorów kultowego serialu „Pitbull”: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Michał Kula, ale także oczekiwana na wielkim ekranie Dorota „Doda” Rabczewska oraz Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Marian Dziędziel, Iza Kuna, Zbigniew Zamachowski i Agnieszka Kawiorska.
Gościnnie w filmie zagrali: Katarzyna Nosowska oraz bokserzy – Artur Szpilka i Dereck Chisora.

Pitbull. Ostatni pies (2018)

W zamachu zginął „Soczek” (Piotr Chojnowski), partner „Majamiego”. Wydarzenie to, doprowadziło do zjednoczenia się policjantów w myśl „my, psy, musimy trzymać się razem”. Celem funkcjonariuszy staje się pomszczenie zmarłego kolegi. Jednak na drodze stają im codzienne problemy, jak niedopinający się budżet, zwolnienia i niekończące się przeniesienia. Komendant warszawskiej policji (Marian Dzięgiel), może zrobić tylko jedno – wezwać do tej akcji tych, którzy są w stanie poświęcić wszystko, w imię sprawy i honoru.

W rezultacie do filmy online „Pitbull” powracają postaci sprzed lat – „Despero”(Marcin Dorociński), „Metyl” (Krzysztof Stroiński) oraz „Nielat” (Rafał Mohr), który zaczął posługiwać się ksywą „Quantico”. Trio wejdzie do świata podwarszawskiej mafii i napsuje krwi zbirom z Pruszkowa oraz Wołomina. Pokonanie gangsterów, okaże się być dopiero wstępem przed zmierzeniem się ze słynną Czarną Wdową („Doda”), która pragnie sięgać dalej niż tylko handel narkotykami i przemyty. Ta kobieta znana jest z tego, że nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć pełnię władzy w przestępczym świecie. W związku z tym, „Despero” ma wyjątkowe zadanie – musi podejść bardzo blisko niej, aby poznać, jak funkcjonuje współczesne podziemie. Pytanie tylko, czy nie sparzy się, igrając z tak niebezpiecznym ogniem?

Reżyserem najnowszej odsłony Pitbull jest Władysław Pasikowski, uznawany za najbardziej „hollywoodzkiego” polskiego reżysera. Na swoim koncie ma taki hity jak „Psy”, „Demony wojny wg Goi” oraz „Pokłosie”. Współpracował też z Andrzejem Wajdą przy scenariuszu do historycznego „Katynia”.

W obsadzie „Pitbull. Ostatni pies” znalazły się największe i najbardziej cenione gwiazdy polskiego kina. Oprócz odtwórców głównych ról na ekranie pojawiło się też wielu celebrytów, w tym Katarzyna Nosowska, Artur Szpilka oraz Derek Chisiora.

Nowy film „Pitbull. Ostatni pies” w kinach od 15 marca 2018. Długość filmu 119 minut. Do obejrzenia na VOD.pl i cda nie na Netflix. Więcej filmów po polsku zobacz na Player+ VOD TV na życzenie.