Street Fighter V Champion Edition za darmo

2021-02-15 0 przez Pliki

Street Fighter V Champion Edition za darmo do pobrania pełna wersja gry na konsole Playstation. Graj za darmo w Street Fighter V: Champion Edition na PlayStation do 24 lutego.

Graj wszystkimi postaciami z sezonu 1-4 w dostępnej teraz bezpłatnej wersji próbnej #StreetFighter V: Champion Edition na # PS4!

Okres próbny trwa do 24 lutego!

Skorzystaj z ograniczonej czasowo oferty i zagraj bezpłatnie w ogólnoświatową grę e-sportową!

Zawładnij ringiem razem z grą Street Fighter V: Champion Edition – najbardziej wypasioną wersją uznanej bijatyki! Ta nowa edycja posiada całą zawartość z gier Street Fighter V oraz Street Fighter V: Arcade Edition z wyłączeniem strojów Fighting Chance, kostiumów z kolaboracji marek oraz dodatku DLC Capcom Pro Tour. W wydaniu Champion Edition dostępne będą wszystkie postacie, lokacje oraz inne dodatki, które zostały wydane po premierze Street Fighter V: Arcade Edition. Edycja Champion również będzie zawierać całą premierową zawartość, przygotowaną z myślą o nowej wersji gry. Wojownicy będą mogli mierzyć się w wielu różnych trybach, zarówno jedno- jak i wieloosobowych, przygotowanych dla różnych poziomów trudności, w tym: Story Mode, Arcade Mode, Team Battle, Ranked Match, Casual Match i innych.
Jeśli jeszcze nie zacząłeś walki, to idealny moment aby dołączyć do starcia. 40 postaci, 34 areny do walki, ponad 200 strojów – a wszystko to w jednym, kozackim wydaniu. GOTOWI? DO WALKI!

Cechy Street Fighter V: Champion Edition:

  • Co w wydaniu: Street Fighter V: Champion Edition posiada całą zawartość z gier Street Fighter V oraz Street Fighter V: Arcade Edition. Co więcej, zawiera każdą postać, arenę oraz dodatkową zawartość wydaną po premierze Arcade Edition oraz zawartość premierową Champion Edition. W tej wypasionej wersji gracz otrzymuje w sumie: 40 postaci, 34 areny i ponad 200 strojów dla postaci.
  • Nowe funkcje: Poza standardową grą oraz wszystkimi wydanymi postaciami, arenami i strojami, następujące ulepszenia rozgrywki będą dostępne dla wszystkich graczy (jako darmowa aktualizacja do pobrania dla posiadaczy podstawowej wersji Street Fighter V): Nowe V-Skills – każda z postaci otrzyma nowy V-Skill 2, urozmaicając system walki ; Aktualizacja usprawniająca rozgrywkę oraz postacie w grze
  • Nowi Wojownicy: 11 nowych postaci (w tym Gill) zostało wydanych po premierze Street Fighter V: Arcade Edition i będzie zawartych w wydaniu Champion Edition, z jedną zupełnie nową postacią, która wkrótce zostanie ogłoszona (w sumie 12 postaci). Wszystkie postacie z dodatków DLC, wydane po premierze podstawowej wersji gry, będą dostępne do odblokowania w grze przy użyciu zdobywanych podczas rozgrywki Fight Money lub prawdziwych pieniędzy
  • Wspólna gra dla użytkowników PS4 i PC: Obecni i przyszli gracze Street Fighter V: Champion Edition będą mogli rywalizować ze sobą dzięki rozwiązaniu cross-platformowemu.

Dostępność: 11/2/2021 – 24/2/2021

Uwaga: dostępność wersji próbnej może ulec zmianie bez powiadomienia. Jest to ograniczona czasowo wersja demo gry Street Fighter V, w której nie jest dostępna część zawartości pełnej gry. Dane z identyfikatora zawodnika można przenieść z wersji próbnej do pełnej wersji gry, jednak nie można przenieść danych zapisu. W tej wersji próbnej nie można kupować zawartości, takiej jak postacie, stroje, kolory, etapy, profile zawodników czy utwory muzyczne. Do rozgrywania meczy rankingowych i nierankingowych oraz korzystania z salonu walk wymagana jest subskrypcja PlayStation®Plus.

Pobierz Street Fighter V Champion Edition za darmo pełna wersja gry https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0102-CUSA13377_00-SFV2018DEMO00000