Syberia II za darmo do pobrania fajna gra przygodowa

9 marca 2017 0 Pliki

Fajna gra przygodowa Syberia II za darmo do pobrania z platformy Origin całkowicie bezpłatnie i legalnie. Z okazji premiery trzeciej części gry, firma Electronic Arts udostępnia do ściągnięcia fajną grę przygodową.

Wydana przez firmę Microids w 2004 roku gra Syberia II ma bardzo pozytywne recenzje i ma średnią ocen 80/100 w serwisie Metacritic.

Syberia II za darmo do pobrania – gra przygodowa

Syberia II to kontynuacja przygód odważnej prawniczki Kate Walker, która wraz ze swoim przyjacielem Hansem poszukuje żyjących mamutów na Syberii. Uwagę zwraca dobra gra aktorska, wciągająca fabuła i dosyć często bardzo wymagające zagadki logiczne. W udostępnionej za darmo wersji gry Syberia 2 nie ma języka polskiego, więc nie doświadczymy niezłej lokalizacji, za którą odpowiada firma Cenega. Wersję Syberia II po polsku do pobrania kupić można m.in. na polskiej platformie GOG.com.

Pobierz grę Syberia II za darmo pod adresem https://www.origin.com/pol/en-us/store/syberia/syberia-2/standard-edition i kliknij pomarańczowy przycisk “Install Origin & Play”. Trzeba założyć konto na platformie EA Origin.

Syberia II wymagania systemowe:

System operacyjny: Windows XP / Vista / 7
Procesor: 1,5 GHz CPU
Pamięć: 512 MB
miejsca na dysku twardym: 1,5 GB
Karta graficzna: zgodna z DirectX karta graficzna z 128 MB pamięci
DirectX: 9.0c
Dźwięk: karta dźwiękowa z obsługą DirectX 9.0c