Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent za darmo na PC

2021-11-17 0 przez Pliki

Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent za darmo na PC do pobrania w Japońskim Ubisoft Store do 25 listopada, potrzebny będzie darmowy VPN np. Urban vpnplugim do Chrome lub do Firefoxa rozszerzenie: Urban Free VPN proxy Unblocker – Best VPN.

As wywiadu, Sam Fisher, powraca, ale jeszcze nigdy nie mierzył się z takim zagrożeniem. Aby zapobiec terrorystycznym atakom, musi zinfiltrować złowrogą grupę terrorystyczną od środka. Po raz pierwszy w historii serii masz okazję poczuć napięcie i dylematy związane z pracą podwójnego agenta. W trakcie swoich działań w amerykańskiej bazie terrorystów musisz dokładnie rozważać konsekwencje swoich czynów. Zabijając zbyt wielu kryminalistów, odkryjesz się. Wahając się zbyt długo, rzucasz na szalę miliony niewinnych istnień. Zrób wszystko, aby wykonać cele misji, ale pamiętaj, że musisz jeszcze sam ujść z życiem.Double Agent to rewolucja w gatunku gier szpiegowskich, wprowadzająca po raz pierwszy w historii motyw podwójnego agenta. Przygotowane wspólnie przez studia Ubisoft w Montrealu, Szanghaju i Annecy (Francja), Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent to prawdziwa uczta dla wszystkich fanów akcji.

Główne cechy gry: Podwójne cele misji – agenci NSA i terroryści będą stawiali przed Tobą sprzeczne zadania do wykonania. Odkryj napięcie związane z pracą podwójnego agenta – korzystaj z taktyk stosowanych przez służby wywiadowcze na całym świecie i pokrzyżuj plany terrorystom. Interesująca fabuła i kilka zakończeń – Twoje wybory wpływają na rozwój historii Sama. Wkrocz w świat wywiadu – wykonuj misje na całym świecie – od Azji, przez Afrykę, po samo serce USA. Sprawdź się w ekstremalnych sytuacjach – pod wodą, w trakcie burzy piaskowej, chowając się w kurzu i dymie, a nawet skacząc ze spadochronem. Nowe, realistycznie odtworzone gadżety – opanuj sztukę wykorzystywania gadżetów NSA i czarnorynkowej broni terrorystów. Innowacyjny tryb multiplayer – wielokrotnie nagradzana rozgrywka wieloosobowa powraca z zupełnie nowymi opcjami.

Informacje: Wersja językowa: polska i angielska do wyboru Wymagania sprzętowe: Procesor: Pentium IV 3 GHz RAM: 1 GB HDD: 8 GBSystem: WINDOWS XP Inne: Karta graficzna 128 MB zgodna z Direct X

Pobierz Tom Clancy’s Splinter Cell Double Agent pełna wersja gry https://register.ubisoft.com/sc-doubleagent/en-US