Advanced Archive Password Recovery – program do odzyskiwania hasła RAR i ZIP

2017-01-05 0 przez Pliki

Advanced Archive Password Recovery to program do odzyskiwania haseł do archiwów ZIP i RAR (PKZIP, WinZIP), ARJ/WinARJ, RAR/WinRAR i ACE/WinACE.

ARCHPR łączy w sobie wszystkie możliwości innych programów producenta: Advanced ZIP Password Recovery, Advanced ARJ Password Recovery, Advanced ACE Password Recovery, Advanced RAR Password Recovery. Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość odtworzenia zawartości archiwów WinZIP, jeśli zawierają one więcej niż pięć plików.

Program do odzyskiwania hasła RAR i ZIP

Ogólne możliwości program do odzyskiwania hasła RAR i ZIP:
– Gwarantowane odtwarzanie zawartości chronionych hasłem archiwów WinZIP niezależnie od trudności ustawionego hasła (operacja odtwarzania zajmuje około 1 godziny)
– Najszybsze na świecie odzyskiwanie haseł do archiwów ZIP, ARJ i RAR, optymalizowane pod procesory Pentium, Pentium II, Pentium III, Pentium IV i AMD Athlon, szybkość przeszukiwania haseł do archiwum ZIP wynosi około 15 milionów haseł na sekundę na procesorze P-III 1GHz.
– Obsługiwanie archiwów PKZIP 4.0 (z podpisem cyfrowym i algorytmem kompresji deflate64)
– W przypadku archiwów ZIP i ARJ możliwy jest atak według znanej zawartości (known plaintext attack). Jeśli znana jest zawartość chociaż jednego pliku w archiwum ZIP, odtworzenie hasła następuje w ciągu kilku godzin niezależnie od jego trudności i długości.
– Obsługiwane są archiwa samorozpakujące się (SFX)
– Możliwość zadania własnego zestawu symboli do przeszukiwania haseł (rosyjskie przeszukiwanie symboli również jest obsługiwane)
– Możliwe jest przeszukiwanie haseł według słownika
– Możliwe jest przeszukiwanie haseł według maski
– Maksymalna długość nie jest ograniczona
– Pracę program do odzyskiwania hasła RAR i ZIP można przerwać w dowolnej chwili i później kontynuować wykonanie
– program do odzyskiwania hasła ZIP może pracować w trybie tła, nie zajmując czasu procesora, kiedy jest on potrzebny do wykonani innych zadań.

Jak złamać hasło w archiwum RAR lub ZIP?

Program do odzyskiwania hasła RAR i ZIP Advanced Archive Password Recovery odzyskuje hasła i usuwa zabezpieczenia z plików ZIP i RAR utworzonych we wszystkich wersjach programów PKZip, WinZip, RAR oraz WinRAR zarówno w wersji z interfejsem graficznym użytkownika, jak i działających z linii poleceń. Elastyczne, zoptymalizowane narzędzie odzyskiwania haseł oferuje najlepszą wydajność odzyskiwania nawet najbardziej złożonych haseł. Gwarantowane odzyskanie danych z większości archiwów ZIP w czasie poniżej jednej godziny.