RoboForm

2017-01-01 0 przez Pliki

RoboForm to menedżer haseł oraz wypełniacz formularzy web z zaawansowaną sztuczną inteligencją. Przechowuje informacje o użytkowniku (imię, nazwisko, adres e-mail itd.) i automatycznie wstawia je w odpowiednie pola formularzy (obsługuje ponad 20 języków). AI RoboForm współpracuje ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami Netscape, Mozilla, Firefox oraz opartymi na silniku Internet Explorer.tj.

RoboForm

Pozostałe funkcje programu: AutoZachowuje hasła z przeglądarki, AutoWypełnia hasła w formularzach logujących, klika przycisk Loguj za Ciebie, wypełnia informacje personalne w formularzach online, zachowuje hasła offline & notatki, generuje Bezpieczne Losowe Hasła.

Istnieje wiele dobrych menedżerów haseł, ale darmowa aplikacja Siber Systems RoboForm idzie o krok dalej. To bezpieczny menedżer haseł to również inteligentny wypełniacz formularzy, który pozwala zaoszczędzić czas podczas przeglądania internetu.

RoboForm zapamiętuje hasła, dzięki czemu nie trzeba ich pamiętać. Wystarczy przywołać jedno hasło główne, a RoboForm zapamiętuje resztę – to takie proste. Nasze logowanie zakładka stylu automatyczne logowanie się do ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia.

Czy to na komputerze PC, Mac, telefon, tablet lub dysk USB, RoboForm Password Manager  zapewnia bezpieczny dostęp do haseł gdziekolwiek jesteś! Jedna licencja działa na wszystkich urządzeniach, wykorzystując naszą zaawansowaną technologię synchronizacji z przechowywać swoje dane up-to-date.

Technologia szyfrowania RoboForm umożliwia bezpieczne przechowywanie haseł, z jednym hasłem głównym służącym jako klucz szyfrujący. Twoje Główne hasło nie jest przechowywane na naszych serwerach i dlatego, że tylko ty znasz, ważne jest, aby nie zapomnieć! Oferujemy również opcje wieloczynnikową jako dodatkową warstwę zabezpieczeń.

Czy robisz zakupy w Internecie? Czy nie byłoby wspaniale, aby wypełnić te długie formularze od razu? Z RoboForm, to tylko jedno kliknięcie i gotowe.

Pobierz RoboForm na Windows, Mac, Android i iOS.