Real-DRAW Pro za darmo

2012-05-27 0 przez Pliki

Real-DRAW pro to program graficzny, łączy grafikę rastrową, wektorową oraz trójwymiarową pozwalając osiągnąć niesamowite efekty. Posiada niewiarygodne możliwości kształtowania, pozwala na dowolne zmiany koloru, tekstur, przeźroczystości, oświetlenia, wypukłości, cieni i innych. Przygotowany projekt można wyeksportować do pliku obsługiwanego przez Adobe Photoshop, przy zachowaniu warstw, kanałów, cieni. Dodatkowo program pozwala na wykonywania operacji 3D takich jak: extrude, bevel, a także  a także dowolnie używać świateł. Istnieje możliwość Eksportu do Adobe Photoshop zachowując warstwy, cienie, kanały alfa.

Real-DRAW Pro do pobrania

Real-Draw płynnie łączy narzędzia wektorowe z bogatym wyglądem obrazów opartych na pikselach i innowacyjnymi technikami naturalnego malowania w jednym edytorze graficznym.

Wersja 5 ponownie zmieni sposób myślenia o grafice wektorowej i bitmapowej dzięki naturalnym stylom malowania, płynnemu kształtowi i innym innowacjom, których nigdzie indziej nie widziałeś.

Podstawową ideą Real-Draw jest tworzenie bogatej grafiki opartej na bitmapach lub grafiki ilustracyjnej przy użyciu wygody edycji wektorowej w połączeniu z funkcjami 3D, takimi jak światła i nowe techniki malowania naturalnego.

Niektóre przykłady użycia:

  • Rysunki podobne do 3D przy użyciu znanych narzędzi wektorowych 2D
  • Ilustracje aerografu
  • Mini strony internetowe z fragmentatorem HTML
  • Malowana sztuka
  • Ilustracje fotorealistyczne
  • Ręcznie rysowane ilustracje

Ponadto z biegiem lat Real-DRAW stał się ulubionym narzędziem do wycinania stron książek i kolaży, klonowania zdjęć i wielu innych.

Pobierz Real-DRAW Pro za darmo https://www.mediachance.com/realdraw/