Avant Browser portable przeglądarka bez instalacji

2019-01-01 0 przez Pliki

Avant Browser portable przeglądarka bez instalacji internetowa oparta na silniku Trident. To darmowa nakładka na popularną przeglądarkę Internet Explorer. Do głównych funkcji programu, zwiększających jej funkcjonalność można wymienić zapożyczoną od Mozilli Firefox możliwość otwierania wielu stron w jednym oknie przeglądarki w tzw. panelach, wbudowane serwisy wyszukiwawcze Yahoo i Google a także filtr do blokowania animacji Flash.

Avant Browser portable do pobrania oferuje także obsługę dodatkowych klawiszy myszki i tzw. „mouse gestures” czyli opcję przypisywania funkcji do zdefiniowanych wcześniej ruchów gryzonia. Program jest w pełni kompatybilny z przeglądarką Microsoftu, po jego zainstalowaniu Internet Explorer może być używany w niezmienionej postaci. Bardzo wygodna jest możliwość blokowania automatycznie wyskakujących okienek – tzw. pop-up. Jeśli opcja jest włączona, w momencie zablokowania okienka użytkownik informowany jest odpowiednim sygnałem o udaremnionej próbie, a w dolnej listwie znajduje się licznik informujący o ilości zablokowanych okienek pop-up. Avant Browser to ultraszybka przeglądarka internetowa. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs zapewnia nowy poziom przejrzystości i wydajności przeglądania, a częste aktualizacje stale poprawiają jego niezawodność. Avant Browser portable to darmowy program. 100% za darmo! Bez reklam, bez wirusów, bez oprogramowania szpiegującego, bez złośliwego oprogramowania! Absolutnie bez żadnych ukrytych kosztów dla Ciebie.

Avant Browser to przeglądarka internetowa o najniższym zużyciu pamięci na platformie Windows. Zużycie pamięci jest jednym z najważniejszych czynników mierzących wydajność przeglądarki. Staraliśmy się unikać wszelkich możliwych wycieków pamięci w przeglądarce Avant i dać ci to, co najlepsze. Avant Browser portable bez instalacji usb. Samorozpakowujące się archiwum ZIP Avant Browser. Ta wersja zapisuje wszystkie profile użytkowników w tym samym folderze aplikacji Avant Browser.

Darmowe pobieranie z chomikuj po polsku.

Pobierz Avant Browser http://www.avantbrowser.com/download.aspx?uil=pl-PL