Baidu Spark Browser – szybka przeglądarka internetowa

2017-02-07 0 Pliki

Baidu Spark Browser to szybka przeglądarka internetowa oparta na Chromium – na tym samym silniku co Google Chrome. Spark Baidu Browser ma kilka ciekawych funkcji, takich jak zmienne skórki i dobry interfejs użytkownika.

Aplikacja Baidu Spark Browser szybka przeglądarka internetowa na stary komputer posiada integrację z Facebook, a także funkcje do pobierania filmów, przechwytywania zrzutów ekranu, torrenty do pobrania, menedżera pobierania plików i ochronę konta.

Baidu Spark Browser – szybka przeglądarka internetowa

Pasek boczny daje szybki dostęp do zakładek i plików do pobrania, funkcję powiększenia, aby powiększyć lub zmniejszyć stronę, a widget na Facebooku.

Najszybsza i najbezpieczniejsza przeglądarka na stary komputer i słaby procesor. Naprawdę fajne cechą jednak jest możliwość korzystania z gestów za pomocą myszki, aby osiągnąć konkretne działania, takie jak zamknięcie lub otwarcie nowej karty lub przechodząc do przodu i do tyłu.

Na pierwszy rzut oka można zauważyć, atrakcyjny interfejs, który jest całkowicie konfigurowalny, dzięki czemu można zmienić jego kolor, aby dopasować swoją sympatię. Należy również zauważyć, że układa bezpośrednie dostępy do najczęściej używanych usług, takich jak Facebook i innych miejsc często odwiedzanych.

Zawiera on także przycisk multimedialny, dzięki czemu można pobrać filmy w dowolnej dostępnej rozdzielczości, nie wspominając o funkcję przechwytywania ekranu, który posiada również przycisk bezpośredniego dostępu.

Nie ma wątpliwości, że jest to świetna alternatywa dla Google Chrome, ponieważ jest niemal tak samo, jak ten wielki przeglądarki, ale jest wyposażony w więcej funkcji.

Szukasz lekkiej przeglądarki na słaby komputer?

Pobierz Baidu Spark Browser – szybka przeglądarka internetowa do pobrania na komputer za darmo.


Autor: Baidu
Wersja: darmowa
Rozmiar: 46 MB
Pobierz