Comodo Dragon Internet Browser

2017-01-01 0 przez Pliki

Comodo Dragon Internet Browser to szybka przeglądarka internetowa oparta na Chromium, której najlepszymi cechami są stabilność, dbałość o bezpieczeństwo i ochrona prywatności użytkownika. Comodo Dragon obejmuje wszystkie najlepsze funkcje Chrome. Obejmuje technologię Chromium zaprojektowaną, aby oferować użytkownikom przeglądarkę internetową, która przewyższa inne, szczególnie pod względem szybkości działania, stabilności i wygody.

Comodo Dragon przeglądarka

Program wykorzystuje silnik renderujący WebKit, oferuje funkcję przeglądania w dynamicznych kartach. Interfejs użytkownika jest praktycznie taki sam jak ten użyty w przeglądarce Google Chrome. Nawet okienko pomocy czy też zakładka z rozszerzeniami przekierowuje nas do pomocy i rozszerzeń programu Google Chrome. Przeglądarka posiada także tryb Incognito, w którym przeglądarka nie zapisuje ciasteczek i historii odwiedzanych stron. Różnice zaczynają się w dostępnych ustawieniach, Comodo Dragon nie posiada funkcji lokalizacji oraz nie wysyła raportów statystyk do serwerów Google.

Comodo wiodący na świecie innowator w dziedzinie bezpieczeństwa online i zapewniania zaufania, wystąpił z Comodo Dragon. – Przeglądarka internetowa oparta na technologii Chromium, która oferuje wszystkie funkcje Chrome PLUS oraz niezrównany poziom bezpieczeństwa i prywatności, jaki zapewnia tylko Comodo. W tym wyższy poziom prywatności niż oferuje technologia Chromium.

Comodo Dragon jest idealną przeglądarką dla wszystkich fanów Google Chrome, którzy chcą by ich przeglądarka oferowała jeszcze większy poziom bezpieczeństwa. Darmowe pobieranie z chomikuj Comodo po polsku pełna wersja.

Pobierz Comodo Dragon Internet Browser na komputer z Windows. https://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/browser.php