Comodo IceDragon – szybka i bezpieczna przeglądarka internetowa

2017-01-01 0 przez Pliki

Comodo IceDragon to szybka i bezpieczna przeglądarka internetowa, której najlepszymi cechami są szybkość i stabilność, a także dbałość o bezpieczeństwo i ochrona prywatności użytkownika. Funkcje programu pozwalają ochronić komputer i przechowywane w nim dane przed różnego rodzaju szkodliwymi komponentami, na jakie natknąć się można w trakcie codziennego surfowania w Sieci. Przeglądarka posiada także tryb Incognito, w którym przeglądarka nie zapisuje ciasteczek i historii odwiedzanych stron.

Comodo IceDragon

  • Szybka, łatwa w użyciu i lekka dla zasobów komputera
  • Skanowanie stron internetowych dla zablokowania złośliwego oprogramowania z przeglądarki
  • Superszybki strona ładuje ze zintegrowaną usługę DNS
  • Prywatność i ulepszenia wydajności rdzenia ponad Firefox
  • Pełna kompatybilność z wtyczkami Firefox

IceDragon: szybsza, bezpieczniejsza wersja Firefoksa
Comodo IceDragon to szybka i wszechstronna przeglądarka internetowa oparta na Firefoksie, która oferuje kilka zabezpieczeń, wydajności i funkcji rozszerzenia na budowie rdzenia. W pełni kompatybilny z Firefoksem wtyczek i rozszerzeń, IceDragon łączy swobodę i funkcjonalność Firefoksa z niezrównaną bezpieczeństwa i prywatności Comodo.

Funkcja skanowania SiteInspector pozwala na sprawdzenie, czy strona internetowa jest szkodliwy, zanim faktycznie odwiedzić tę stronę. Aby zeskanować stronę, która wydaje się podejrzane ciebie, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na link do tej strony i kliknij link „skanowania”. Alternatywnie, przycisk SiteInspector w prawym górnym rogu IceDragon umożliwia natychmiastowe skanowanie strony szukasz w celu sprawdzenia, czy nie zawiera wirusów lub innego złośliwego oprogramowania. Po zakończeniu skanowania, pojawi się szczegółowy podział bezpieczeństwa strony, szczegółowe informacje na temat rejestracji domeny, kontaktów administracyjnych oraz historii poprzednich malware skany na tej witrynie.

Bezpieczna usługa DNS

użytkownicy IceDragon podano również opcję korzystania Comodo Domain Name System (DNS) za serwery, bezpłatnie. Takie postępowanie przynosi szereg korzyści, w tym:

  • Web-strony ładują się szybciej – Comodo działają ogromną sieć pełni redundantnych serwerów DNS znajdujących się w optymalnych miejscach na całym świecie. To oznacza, że ​​wnioski o stronach internetowych są zawsze rozstrzygane przez wysokiej wydajności klastra DNS najbliżej Ciebie. Wynik? Strony internetowe ładują się szybciej, niż gdyby nadal korzystać z serwera DNS dostarczony przez dostawcę usług internetowych (które dzielą się ze wszystkimi ich innych klientów).
  • Bezpieczniejsze korzystanie z Internetu – SecureDNS pomaga użytkownikom zachować bezpieczeństwo w internecie z funkcji filtrowania malware domeny. SecureDNS odwołuje się do listy zablokowanych w czasie rzeczywistym (RBL) szkodliwych witryn. Należą do witryn phishing witryn malware, spyware i witryn zaparkowanych domen, które zawierają nadmiernej reklamy. Zostaniesz ostrzeżony, gdy próby uzyskania dostępu do witryny zawierającej takie treści potencjalnie groźne. Nasz bardzo bezpieczna infrastruktura również zmniejsza narażenie na ataki zatrucia DNS.
INTEGRACJA SOCIAL MEDIA. Znalazłeś ciekawą stronę lub wideo? Specjalny przycisk social media IceDragon ułatwia natychmiastowe udostępnianie internetu, odnajduje swój Facebook, Twitter czy LinkedIn przyjaciół.
PRYWATNOŚĆ I ULEPSZENIA WYDAJNOŚCI
szybka i bezpieczna przeglądarka internetowa IceDragon oferuje kilka usprawnień do rdzenia Firefox budować poprawić zarówno bezpieczeństwo i wydajność. Należą do usuwania awarii i danych raportów wydajności zgłoszeń, usunięcie usługi fragmenty, zupełnie nowego modułu aktualizacji i wiele innych under-the-kaptur akcesoriów. Uważamy, że to uczynić IceDragon najszybszą i najbardziej bezpieczną wersję Firefoksa dookoła. Pobieranie z chomikuj za darmo.Pobierz Comodo Ice Dragon https://www.comodo.com/home/browsers-toolbars/icedragon-browser.php