Graj dłużej z Samsungiem Galaxy J3

2017-12-11 0 przez Pliki

Gry mobilne są ponownie popularne. Niestety wiele komórek ma dosyć słabe baterie, przez co nie można cieszyć się tą przyjemnością wystarczająco wiele. Kłopot ten nie występuje jednak w telefonie takim jak Galaxy J3.

Gry na komórkę znowu w modzie

Telefon komórkowy to urządzenie wielofunkcyjne – przydaje się zarówno w pracy, jak i w celach rozrywkowych. A dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii, możliwości tego rodzaju urządzeń są coraz większe. Poprawie ulegają m.in. parametry graficzne, co wpływa na komfort obsługi smartfonów. Oglądane zdjęcia czy materiały są lepszej jakości, o wiele korzystniej prezentują się także gry mobilne, które wracają do łask użytkowników komórek na całym świecie.

Wiadomo – każda moda wraca. Z grami na komórkę to jednak przypadek wyjątkowy. W popularnego Węża czy Tetrisa grał niemal każdy, wraz z biegiem lat wzrosły jednak oczekiwania użytkowników. I choć nadal spotyka się wiele prostych (i równie dobrych) gier, to coraz częściej pobierane są tytuły o bardziej skomplikowanej fabule i zaawansowanej grafice. Niektóre z nich swoim poziomem nie odbiegają od gier znanych z konsol czy komputerów stacjonarnych. Aby jednak móc korzystać z tego rodzaju rozrywek, należy posiadać odpowiedni smartfon, jak np. Samsung Galaxy J3.

Graj z Samsungiem Galaxy J3

Produkt jednego z największych na świecie koncernów elektronicznych został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, dzięki czemu znakomicie spełnia wymagania graczy na całym świecie. Warto zwrócić uwagę choćby na takie elementy, jak wysokiej klasy wyświetlacz o przekątnej ekranu wynoszacej aż 5 celi. Technologia Super AMOLED zapewnia świetną jakość detali w rozdzielczości 720×1280 pikseli. W kontekście gier mobilnych ważny jest także procesor, który stanowi jednostkę napędową i koordynującą wszystkie procesy urządzenia. Konstruktorzy Samsunga zamontowali w modelu J3 czterordzeniowy procesor (4 x 1,5 GHz), co jest gwarancją stabilnej i szybkiej pracy telefonu.

Wszystko to sprawia, że uruchomienie ulubionej gry w Samsungu Galaxy J3, jest zawsze niezapomnianą i wyjątkową przygodą. Ogrom emocji, pasjonująca rozgrywka oraz szybkość działania zachwycą nawet najbardziej wymagających graczy.

Uważaj na baterię!

Największą bolączką dzisiejszych smartfonów są słabe baterie. Wiele z nich jest niedostosowanych do możliwości urządzenia, co powoduje konieczność ładowania telefonu codziennie, a czasem nawet 2 razy jednego dnia. Każdy wie, jak bardzo to uciążliwe i kłopotliwe, szczególnie przy częstym korzystaniu z telefonu. A trzeba też uczciwie przyznać – granie na komórce znacząco skraca czas życia baterii.

Na szczęście problem ten rozwiązano w Galaxy J3. Urządzenie posiada bowiem wydajną baterię o pojemności 2600 mAh, co pozwala np. na 780 minut ciągłych rozmów. Świetnie przekłada się to także na korzystanie z telefonu właśnie w postaci grania. Akumulator o takiej pojemności gwarantuje rozrywkę w postaci gier znacznie dłużej niż do tej pory.

Duża w tym zasługa również specjalnych systemów oszczędzania energii związana np. z wykonaniem wyświetlacza. Odpowiednie systemy sterują nasileniem barw oraz jasnością, przez co telefon zużywa mniej energii. Dzięki temu gracz dłużej może cieszyć się najlepszymi emocjami z Samsungiem Galaxy J3.