Kaspersky TDSSKiller program do usuwania rootkitów

2017-01-01 0 przez Pliki

Kaspersky TDSSKiller to program do usuwania rootkitów – darmowe narzędzie do usuwania z systemu złośliwego oprogramowania. Aplikacja wykrywa m.in. rootkity z rodziny Rootkit.Win32.TDSS (w tym Tidserv, TDSServ, Alureon) i bootkity. Program do usuwania rootkitów działa również w trybie awaryjnym.

Narzędzie to wykrywa i usuwa następujące szkodliwe programy:    szkodliwe oprogramowanie z rodziny Rootkit.Win32.TDSS, bootkity,  rootkity.

Program do usuwania rootkitów

Jak wyleczyć zainfekowany system?

Pobierz TDSSKiller program do usuwania rootkitów uruchom i  zaczekaj aż skanowanie i leczenie zostaną zakończone. Po zakończeniu leczenia może być konieczne ponowne uruchomienie systemu.

Rootkit to program lub pakiet programów, który ukrywa obecność zagrożenia w systemie.

Kaspersky Rootkit w systemach Windows to program, który dostaje się do systemu i przechwytuje funkcje systemu (Windows API). Może doskonale ukryć swoją obecność, przechwytując i modyfikując funkcje API niskiego poziomu. Ponadto może ukryć obecność pewnych procesów, folderów, plików i kluczy rejestru. Niektóre rootkity instalują w systemie własne napędy i usługi (które również pozostają „niewidoczne”).

Pobierz Kaspersky za darmo https://usa.kaspersky.com/downloads/tdsskiller