Lunascape

2018-12-06 0 przez Pliki

Lunascape to darmowa, szybka przeglądarka internetowa, wydaje sie czymś bardzo ciekawym i wartym naszej uwagi. Program oferuje bowiem nie dość iż własny silnik, to możliwość przeskoku między takimi silnikami jak Firefoxa, IE, oraz Safari. Jest to wielkim udogodnieniem Lunascape, bowiem jeśli na jednym silniku mamy problem z naszą wirtyną, możemy spróbowac na drugim który może nam w tym wypadku zadziałać. Program Lunascape należy pochwalić za swoją innowację i możliwości, warto jednak przyznać iż obsługa paru silników wiąże się z odpowiednim spadkiem prędkości programu, tak więc będzie on plusem na lepszych sprzętach. 

W Lunascape trzy najpopularniejsze silniki renderujące (Trident, Gecko, WebKit) zostały zintegrowane w jednej przeglądarce. Klikając przycisk inteligentnego przełączania silnika obok paska adresu, bardzo łatwo jest przełączyć silnik renderujący na dowolną stronę, aż znajdziesz silnik najbardziej odpowiedni do wyświetlania zawartości strony. Witryny zaprojektowane wyłącznie dla Trident (np. Strony bankowe) można zarejestrować na liście Auto-Engine-Switch, dzięki czemu nawet jeśli domyślnym silnikiem jest Gecko, otwarcie strony Trident automatycznie przełącza silnik renderowania dla tej karty na Trident.

Lunascape posiada ponad sto wbudowanych funkcji niezbędnych każdej współczesnej przeglądarce, aby w pełni korzystać z dzisiejszego środowiska internetowego, oszczędzając kłopotów z ręcznym instalowaniem rozszerzeń. Ponieważ nie ma potrzeby instalowania wielu dodatków, możesz przeglądać wygodnie i bezpiecznie, nie martwiąc się o problemy z prędkością lub zagrożeniami bezpieczeństwa.

Lunascape wyszukiwanie słowa lub zdania w Internecie to błyskawiczna operacja z funkcją Wyróżnionego wyszukiwania. Po prostu zaznacz frazę na stronie za pomocą myszy i wybierz element z menu podręcznego. Domyślne opcje wyszukiwania dostępne w tym menu obejmują wszystko, od tłumaczenia do wiadomości, ale możesz dodawać dowolne dodatkowe elementy.

Zbudowany na niezależnie opracowanej technologii Lunascape jest szybszy niż inne przeglądarki korzystające z silnika Gecko, zarówno pod względem szybkości uruchamiania, jak i wykonywania javascript. Ponadto dostroiliśmy go, aby zapewnić krótszy czas uruchamiania niż w innych przeglądarkach, nawet przy zainstalowanych wielu dodatkach Gecko.

Lunascape posiada „potrójną obsługę dodatków”; Oznacza to, że obsługuje dodatki do Internet Explorera i Gecko (Firefox), a także dodatki stworzone specjalnie dla Lunascape, wszystko w jednej przeglądarce. W szczególności Lunascape obsługuje kilka tysięcy dodatków Gecko, które są łatwe i przyjemne w użyciu, szczególnie gdy są tego typu, które pojawiają się na pasku bocznym Lunascape. W takich przypadkach wystarczy oddokować („unieść”) dodatek z paska bocznego, aby użyć go w osobnym oknie, takim jak gadżet na pulpicie. Darmowe pobieranie z chomikuj po polsku za free.

Pobierz Lunascape za darmo https://www.lunascape.tv/