SeaMonkey po polsku portable

2019-02-07 0 przez Pliki

SeaMonkey po polsku portable bez instalacji to pakiet programów składający się z przeglądarki internetowej, klienta poczty i grup dyskusyjnych, edytora stron HTML oraz klienta IRC. Jest to kontynuacja pakietów – Mozilla Suite 1.7.x jak i Netscape Navigator 7.x . SeaMonkey bazuje na koncepcji znanej z przeglądarek Mozilla oraz Mozilla Firefox – pozwala przeglądać strony w otwieranych kartach, wspiera tzw. zakładki oraz zdalne profile.

SeaMonkey portable posiada także klienta poczty i grup dyskusyjnych, oraz edytor stron WWW z zestawu Mozilla Suite, dodano także program do pogawędek internetowych (IRC) znany pod nazwą Chatzilla. Moduł wyszukiwania podczas pisania pozwala na szybsze poruszanie się po stronie. Po prostu zacznij pisać, aby przeskakiwać z linku na link lub znaleźć słowo lub zdanie na stronie. Moduł blokujący wyskakujące okienka pozwala na spokojne surfowanie po sieci bez denerwujących reklam.

SeaMonkey do pobrania za darmo pakiet oprogramowania był wcześniej upowszechniany przez Netscape i Mozillę, a projekt SeaMonkey rozwija się i dostarcza wysokiej jakości aktualizacje tej koncepcji. Zawierająca przeglądarkę internetową, klienta poczty e-mail i grup dyskusyjnych z dołączonym czytnikiem kanałów internetowych, edytorem HTML, czatem IRC i narzędziami do tworzenia stron internetowych, SeaMonkey z pewnością przypadnie do gustu zaawansowanym użytkownikom, programistom i użytkownikom korporacyjnym.

Pod maską SeaMonkey korzysta z tego samego kodu źródłowego Mozilla Firefox, który obsługuje takie produkty jak Thunderbird . Wsparcie prawne zapewnia stowarzyszenie SeaMonkey.

Darmowe pobieranie z chomikuj bez limitu. SeaMonkey portable zip https://portableapps.com/apps/internet/seamonkey_portable

SeaMonkey Portable można uruchomić z folderu w chmurze, dysku zewnętrznego lub folderu lokalnego bez instalacji w systemie Windows.

Pobierz SeaMonkey http://www.seamonkey-project.org/