Sleipnir przeglądarka

2019-01-01 0 przez Pliki

Sleipnir przeglądarka internetowa to japońska produkcja dla systemów Microsoft Windows wydana przez Fenrir & Co. Sposobem na pełną obsługę silnika Mozilli jest instalacja dostępnego na stronie twórców rozszerzenia. Przeglądarka Sleipnir obsługuje dwa silniki renderujące strony internetowe – Trident i Webkit (domyślnie włączony jest Webkit). Wspiera dodatki i rozszerzenia, które są kompatybilne z przeglądarką Google Chrome, a także oferuje możliwość tłumaczenia zawartości różnych tekstów oraz dokumentów. Program posiada również zaawansowany czytnik kanałów RSS – FeedReader, który w przeciwieństwie do innych czytników, uzyskane dane przechowuje w lokalnym środowisku.

Jeśli przeglądasz Internet codziennie, nie ma dnia, w którym żadna strona nie widzi tekstu. Przeglądarki internetowe wyświetlające ten tekst są w rzeczywistości „narzędziem do czytania tekstu”. Tak więc projektant Fenrir Inc. podjął wyzwanie, aby tekst, który napotkasz najbardziej, był zawsze pięknie rysowany. Upiększanie tekstu na wszystkich stronach sprawi, że cały świat w sieci będzie odtąd piękniejszy.

Przeglądarka Sleipnir

Czy widziałeś kiedyś postrzępiony tekst po za komputerem lub starymi grami wideo?

Czy sądzisz, że po prostu spoglądasz na postrzępiony tekst na komputerze? Wraz z ewolucją wydajności wyświetlania dawno minęła epoka, w której tekst na komputerze musi być grubymi kropkami. Niezależnie od tego tekst w zwykłych przeglądarkach przypomina tekst w stylu retro. Wraz z pojawieniem się Sleipnir, możesz wreszcie przeglądać Internet z nowoczesnym pięknym tekstem na twoim komputerze.

W Sleipnir oczekuje się piękna na równi z profesjonalnymi narzędziami graficznymi.

Aby w większości wydobyć piękno i łatwość czytania pierwotnie znalezioną w tekście, Sleipnir używa niezależnie zmodyfikowanego renderowania czcionek. Wygląd, który można rozróżnić jednym spojrzeniem, wygląda tak, jakby ostatni szlif profesjonalisty za pomocą narzędzi graficznych. Przeglądanie Internetu z pięknym, łatwym do odczytania tekstem to prawdziwy luksus na PC, ale w Sleipnir jest to oczekiwane.

Porównaj to od razu z przeglądarkami do tej pory.

Powinieneś teraz być w stanie zrozumieć, jak prosty stał się tekst do odczytania.
Nie ma powodu, aby wracać do postrzępionego tekstu z poprzedniej epoki.

Zaawansowana przeglądarka internetowa Sleipnir 6 jest nowo zainstalowana na twoim komputerze. Sleipnir, którym byłeś do tej pory, nie zostanie dotknięty, więc możesz go używać po instalacji. Ponadto możesz importować zakładki, historię i inne elementy z poprzednich wersji i innych przeglądarek.

Pobierz Sleipnir za darmo http://fenrir-tec.com/sleipnir/index.htm